kobieta6plakat-01-01-01-002Businesswoman, projekt wymyślony i zapoczątkowany przez pięć młodych przedsiębiorczych kobiet, ambasadorek Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, skierowany do kobiet. To projekt, który jest organizowany w celu naładowania, współczesnych, zapracowanych kobiet, pozytywną energią i ukazania, że niezależnie od tego kim jesteśmy, czym się zajmujemy i ile mamy lat, zawsze powinno się dążyć do realizacji swoich marzeń o założeniu własnej firmy i rozwoju osobistego.

Podczas piątej edycji wydarzenia „Na skrzydłach marzeńMagdalena Saganowska poprowadzi panel dyskusyjny „Jak przekuć biznes w pasję” w którym udział wezmą: Anna Bulwicka – właścicielka firmy BLoves Plates, Zuzanna Długaj-Wawszczyk – właścicielka kawiarni „Same Maszkiety”, Dorota Kocot-Rzepka – właścicielka portalu „Motivita” oraz Mariusz Malicki z AIP Śląsk.
Drugiego dnia Dorota Kocot-Rzepka poprowadzi warsztaty z rozwoju osobistego w XXI wieku, natomiast Iwona Tyrna-Łojek popracuje z uczestniczkami nad pobudzeniem twórczego potencjału myślenia i działania.

Fundacja Tax Care w tym roku wspiera aktywne organizatorki i przedsiębiorcze kobiety w spełnianiu zawodowych pasji.

„Businesswoman” pt. „Na skrzydłach marzeń” odbędzie się w dniach 10-11.01.2018 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej przy ul.Bankowej 11a w Katowicach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na www.businesswoman-5.evenea.pl

Czytaj także