Celem każdego z organizowanych wyjazdów przez Naturalne Atelier jest przede wszystkim budowanie świadomości i pewności siebie uczestniczek zarówno w sferze życia prywatnego, jak i biznesowego. Liczne grono prelegentek pozwala uczestniczkom #TheWomanPower Weekend zdobyć dużą dawkę informacji przydatnych do świadomej pracy nad sobą i nad swoimi możliwościami.

Zostaliśmy partnerem 2 edycji #TheWomanPower Weekend bo wierzymy, że kobieca siła potrzebuje przestrzeni i inspiracji by rozkwitać. Wierzymy w tę magię, która powstaje kiedy spotykają się kobiety. Podczas drugiej edycji wyjazdu odbędą się liczne warsztaty, treningi mentalne i bal Złotek. Zrównoważony harmonogram wyjazdu pozwala na to by podczas trzech dni; zdobyć nową wiedzę, zainspirować się, odpocząć i dobrze bawić.

Jakich warsztatów można się spodziewać, podczas najbliższej edycji?

Basia Filipczyńska zagłębi temat planu duszy i soul coachingu. Aga Szuścik, edukatorka ginekologiczna opowie jak ważna jest profilaktyka i pewność siebie w “Życiu po raku”. Karolina Bytner nauczy uczestniczki jak wykonywać makijaż dzienny i wieczorowy. Kinga Piotrowska zdradzi sekrety dobrego stylu i opowie jak za pomocą ubrań i dodatków podkreślać swoje mocne strony. Katarzyna Piwowar nauczy jak pisać i mówić o sobie dobrze. Adrianna Kasprzak zaprosi uczestniczki na treningi mentalne i pewności siebie, które pozwolą odkryć swoje mocne strony i zainspirować się do dalszego działania.

Pewność siebie kobiety to układanka wielu elementów, stąd dobór prelegentek, które zwrócą uwagę na wiele aspektów. Są specjalistkami w swoich dziedzinach, które chętnie dzielą się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. To co wyróżnia event #TheWomanPower Weekend to fakt, że prelegentki są dostępne podczas całego wyjazdu i aktywnie biorą w nim udział, dzięki temu możesz z nimi rozmawiać i dyskutować, nie tylko podczas warsztatów.

Organizatorką wyjazdu jest Adrianna Kasprzak – twórczyni marki Naturalne Atelier, członkini Lady Business Club i laureatka Lady Business Awards 2021 – poznać ją możecie tutaj.

Jeśli czujesz, że taki wyjazd jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia i do kontaktu z Naturalne Atelier –#TheWomanPower to idealny sposób w którym postawisz na siebie i swoje potrzeby.

Więcej informacji znajdziecie:

na wydarzeniu https://fb.me/e/3XqRjHVwt lub na stronie marki Naturalne Atelier https://naturalneatelier.pl/produkt/thewomanpower-weekend-vol-2-2/

Źródło: materiały prasowe

Rozwój | thewoomanspower | warsztaty

Czytaj także