Próbując dostosować się do obecnej sytuacji postanowiły nie poddawać się i zaprezentować nową kolekcję w zupełnie inny sposób, niż zwykle. 

#premierawdomu – bo takie jest hasło przewodnie tej prezentacji, jest naszym apelem do wszystkich, którym życie prywatne i zawodowe nagle stanęło w miejscu, a dokładnie w jednym miejscu… w domu.

Nie poddawajmy się! Idźmy do przodu! Mamy inne narzędzia, inne możliwości – użyjmy ich. 

Potraktujmy ten czas jako szansę, nie jako porażkę, otwórzmy się na nowe możliwości. 

To premiera kolekcji bez profesjonalnej, standardowej sesji zdjęciowej w studiu zdjęciowym. Zamiast tego projekty pokazywane są w salonie, w kuchni i przydomowym ogródku. Modelki, make-up, fryzury, oświetlenie, stylizacje, zdjęcia – od lat powierzane zespołowi profesjonalistów, tym razem powstały w ramach umiejętnościami autorek kolekcji. A zatem zdjęcia są „jak z ulicy” czy „jak w domu”. 

Modelki to koleżanki, dziewczyny, które możecie spotkać w butiku, nasze współpracownice – dziewczyny z naszego neverowego zespołu. Make up i włosy to ich dzieło,  a zdjęcia robione są smartfonami. 

_dsc9289

To premiera kolekcji z której jesteśmy szczególne dumne. Jest inna niż wszystkie, bo czas jest wyjątkowy. Dajcie znać co sądzicie o takich połączeniach wzorów i kolorów… jeśli znacie nas nie od dziś, wiecie, że każdy projekt skrywa w sobie pewien element zaskoczenia – wystarczy zajrzeć do środka, przyjrzeć mu się bliżej.

Marka stawia na materiały najlepszej jakości, więc pojawia się wełna, jedwab, wiskoza czy kaszmir. Agata i Dorota uwielbiają kratę, więc nie mogło jej zabraknąć – tym razem najmodniejszy w tym sezonie fiolet zmieszały z różem czy turkusem. Mieszają także czerń z bielą, zarówno w sukienkach jak i we wszystkich podszewkach płaszczy. 

Zobaczcie całą kolekcję  >>>TUTAJ<<<

never ever | nowa kolekcja | polska marka | premiera w domu

Czytaj także