View
Filter

go digital

 • Jak sprawnie komunikować się z biurem rachunkowym dzięki digitalizacji?

  Jak sprawnie komunikować się z biurem rachunkowym dzięki digitalizacji?

  Konsultacja z Elżbietą Sobów, Doktor nauk ekonomicznych, właścicielką i prezes zarządu biura rachunkowego Pro Consilio Sp. z o.o. Jak sprawnie komunikować się z biurem rachunkowym dzięki digitalizacji?

 • Jak szybko i skutecznie stworzyć stronę, która sprzedaje?

  Jak szybko i skutecznie stworzyć stronę, która sprzedaje?

  Konsultacja z Robertem Skowronem, COO (Dyrektor Operacyjny) w firmie Landingi, platformie do tworzenia landing page’y. Jak szybko i skutecznie stworzyć stronę, która sprzedaje?

 • Warsztat NapoleonCat

  WARSZAWA 30.07: Warsztat “Jak zarządzać wszystkimi platformami społecznościowymi przy pomocy jednej aplikacji? Usprawnij swoje procesy z NapoleonCat”

  Termin: 30.07.2024, godz. 17:30
  Miejsce: Centrum Przedsiębiorczości Smolna (ul. Smolna 4, 00-375 Warszawa)

 • Jak wykorzystać webinary w budowaniu swojej strategii biznesowej?

  Konsultacja z Maciejem Biegajewskim, Digital Marketing Specialist w firmie RTCLab, współtworzącym platformę LiveWebinar. Wprowadzenie do webinarów jako narzędzia marketingowego.

 • Jak wykorzystać proste automatyzacje do planowania treści w social mediach?

  Konsultacja z Elizą Grycner, Product Marketing Manager w NapoleonCat, platformie do zarządzania obecnością w mediach społecznościowych. Jak wykorzystać proste automatyzacje, aby pracować sprytniej, a nie ciężej?

 • Jak prowadzić firmę bez fizycznego biura?

  Konsultacja z Magdą Błaszczyk, radośnie (i skutecznie) praktykującą pracę zdalną w Nozbe od 2013 r. Podczas konsultacji poznasz tajniki prowadzenia firmy bez fizycznego biura.

 • Jak zadbać o dobrostan mentalny lidera i zespołu w obliczu nowych technologii?

  Konsultacja z Jolą Taperek, certyfikowaną trenerką mentalną, dyplomowaną międzynarodowo trenerką biznesu, coachem i mentorką. Dobrostan mentalny lidera i zespołu w obliczu nowych technologii.

 • KONSULTACJA ONLINE: Jak przygotować mental i biznes na nowe technologie, cyfryzację i AI?

  Konsultacja z Jolą Taperek, certyfikowaną trenerką mentalną, dyplomowaną międzynarodowo trenerką biznesu, coachem i mentorką. Mental i biznes (nie)gotowe na nowe technologie, cyfryzację i AI.