Zegarek nie służy już tylko do odmierzania czasu, obecnie to także istotny element biżuterii. Liczy się nie tylko design, lecz także materiały z jakich jest wykonany. Poszukujemy pięknych, uniwersalnych, nowoczesnych produktów. Zegarki Christine Granville można dostosować do każdej okazji, ponieważ posiadają wymienne paski i trzy kolory tarczy. 

Dla tych, którzy poszukują alternatywy do skóry naturalnej, marka posiada również wegańskie modelepaski wytworzone są ze skórek jabłek. Skóra, powstała w takim procesie, jest biodegradowalna i pozbawiona szkodliwych dla zdrowia substancji, a przede wszystkim jest to produkt przyjazny środowisku. Za produktami Christine Granville stoi również historia silnej i odważnej Polki – Krystyny Skarbek, kobiety – szpieg. Mówiono o niej, że była jednym z najcenniejszych wywiadowców w Wielkiej Brytanii. To właśnie ona wpłynęła na losy Europy, zdobywając cenne dokumenty z datą ataku Niemiec na ZSRR. 

Losy tajnej agentki były inspiracją do stworzenia marki, której kluczową misją jest wzmocnienie i wsparcie kobiet w ich rozwoju. Dlatego Christine Granville z każdego zakupionego produktu przekazuje określony procent na rzecz fundacji wspierającej kobiety w ich osobistym i biznesowym rozwoju. 

Design zegarków Christine Granville to połączenie minimalizmu i klasyki. Każdy detal jest dopracowany i nawiązuje do historii tajnej agentki – na tarczy znajduje się numer ID Krystyny Skarbek, natomiast logo nawiązuje do herbu rodu Skarbków. 

Jako prezent na Święta idealnie sprawdzi się wersja z czerwonym lub granatowym paskiem – kolorami, przepełnionymi ciepłem i energią, które nieodłącznie kojarzą się ze świętami. 

Wszystkie produkty dostępne są w sklepie online: www.christinegranville.pl.

O marce: 

Christine Granville to połączenie minimalizmu i ponadczasowej klasyki. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów – jego sercem jest precyzyjny japoński mechanizm. O wytrzymałości zaś świadczy zastosowanie szkła szafirowego w obudowie tarczy. Design zegarków można dowolnie zmieniać wybierając między trzema kolorami tarczy i różnymi modelami skórzanych pasków lub stalowych bransoletek, które można łatwo wymieniać w zależności od nastroju czy okazji. 

Założycielką marki Christine Granville jest Agnieszka Bobrukiewicz, bizneswoman i mentorka kobiet, odnosząca sukcesy w międzynarodowym środowisku. Lata pracy w typowo męskim otoczeniu nauczyły ją twardego i stanowczego podejścia do biznesu oraz odwagi i łatwości w podejmowaniu ryzyka. Od lat zaangażowana jest w różnego rodzaju akcje charytatywne i programy mentorskie, dzięki którym pomaga i dzieli się swoją wiedzą z innymi kobietami. “Zdecydowałam się połączyć swoje wieloletnie doświadczenie z potrzebą wsparcia kobiet w ich rozwoju zawodowym. Oprócz tego od zawsze podziwiałam silne kobiety, takie jak Krystyna Skarbek. To właśnie jej historia zainspirowała mnie do założenia marki Christine Granville. Dla polskiej agentki czas odgrywał ogromną rolę, każda minuta była na wagę złota, każda sekunda decydowała o życiu jej i innych osób. Dlatego w mojej głowie zrodził się pomysł na stworzenie produktu, który będzie symbolem tego, jak ważną funkcję pełni czas w naszym życiu i w samym procesie zmiany, której możemy wspólnie dokonać.” – przyznaje Agnieszka Bobrukiewicz. 

Zegarki Christine Granville dostępne są w sklepie internetowym christinegranville.com

christine granville | zegarki

Czytaj także