Zapewne zgodzisz się ze mną, że pozyskiwanie klientów jest jedną z najważniejszych czynności dla każdego przedsiębiorstwa. Dzięki zdobywaniu klientów Twoje przedsiębiorstwo i Twoja marka rośnie, warto zatem zadbać o to, aby było ich jak najwięcej. Aby sprzedawać więcej, częściej i skuteczniej – zdecydowanie potrzebować będziesz wielu klientów lojalnych. Więc zadbaj już dziś o tworzenie spójnego wizerunku, posiadanie skutecznego planu działania, uporządkowanie działań sprzedażowych tak, abyś czuła, że panujesz nad całym procesem sprzedaży, dlatego ZAPRASZAM CIEBIE na mój autorski warsztat:

JAK POZYSKAĆ I UTRZYMAĆ KLIENTA, CZYLI SPRZEDAŻ AKTYWNA W PRAKTYCE!”

Termin: 10 stycznia 2017 roku godz. 10:00-15:00

Miejsce: Villa Antonina, Sopot, ul. Obrońców Westerplatte 36A

Warsztat poprowadzi:

warsztat sprzedaż pomorzeJOANNA FANDREY-SKOWRONEK – Ekspert i praktyk w zakresie psychologii klienta i sprzedaży dla doradców, przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich firm. Partner Zarządzający w Expectra Sp. z o.o. Właścicielka marki Sprzedawaj z pasją. Z wykształcenia germanista i politolog, jednak jej największą pasją jest sprzedaż i rozwój osobisty. Od 2004 roku dyplomowany Trener Biznesu i certyfikowany Coach ICC. Autorka wielu skryptów sprzedażowych. Twórca programu dla doradców Akademia Skutecznego Sprzedawcy oraz programu dla przedsiębiorców opartego na modelu efektywnych rozwiązań w biznesie. Własną markę Sprzedawaj z pasją stworzyła bazując na 20 letnim doświadczeniu w dziedzinie psychologii sprzedaży, organizacji i biznesu, by wspierać kobiety przedsiębiorcze w rozwoju ich biznesów dzięki skutecznym działaniom sprzedażowym. Pomaga w osiągnięciu celów sprzedażowych, pozyskiwaniu i utrzymaniu długofalowych relacji z klientami. Robi to poprzez szkolenia, coachingi i treningi sprzedażowe w miejscu pracy. Dzięki niej ludzie kochają sprzedaż i czują się w niej naturalnie. Twierdzi, że autentyczny i empatyczny sprzedawca to skuteczny sprzedawca.

Jaką wiedzę zdobędziesz i czego doświadczysz w trakcie warsztatu?

 • Odkryjesz swój styl sprzedaży
 • Określisz markę produktu i usługi
 • Poznasz i przećwiczysz aktywne techniki angażowania klienta w Twoją markę
 • Zbudujesz skuteczny model sprzedaży
 • Dowiesz się, w jaki sposób podnieść sprzedaż produktu lub usługi
 • Ustalisz plan działania

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. DZIESIĘĆ wyjątkowych sposobów skutecznych sprzedawców
 2. CZTERY klucze sprzedaży strategicznej
 3. Siła marki osobistej.
 4. Marka produktu i usługi.
 5. SIEDMIOSTOPNIOWY model skutecznej sprzedaży.
 6. Analiza rynku.
 7. Angażowanie klienta w swoją markę.
 8. Podsumowanie szkolenia – feedback

WARSZTAT ZAWIERA:

 • 1 warsztat pięciogodzinny – aktywna praca grupy z prowadzącym
 • Autorskie materiały szkoleniowe
 • 1 konsultację telefoniczną (30 minut) z ekspertem psychologii sprzedaży i obsługi klienta: Joanna Fandrey-Skowronek
 • Certyfikat ukończenia warsztatu
 • Poczęstunek (kawa, herbata, woda i słodkości)

Od czego zacząć? Zapisz się na warsztat już dziś! Skuteczny MODEL SPRZEDAŻY, jest niezbędny w Twojej firmie! Nie dopuszczaj do utraty klientów! Przygotuj ze mną swój sposób na pozyskanie i angażowanie klienta w swoją markę.

Sprzedawaj z pasją – zwiększ potencjał sprzedażowy Twojej firmy!

https://web.facebook.com/sprzedawajzpasja/
https://482338-3.evenea.pl/

Autor: Joanna Fandrey – Skowronek – ekspert i praktyk w zakresie psychologii klienta i sprzedaży dla doradców, przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich firm. Partner Zarządzający w Expectra Sp. z o.o. Właścicielka marki Sprzedawaj z pasją. Członkini Lady Business Club. Czytaj więcej >>
Artykuły autora >>

joanna fandrey-skowronek | warsztat ze sprzedaży

Czytaj także