Sopot: Słuchaj siebie – spotkanie dla każdej kobiety

W imieniu organizatora spotkania Wysoka Szpilka zapraszamy do udziału w majowym spotkaniu 14nasty Dzień Miesiąca poświęconym sztuce słuchania i poznawania siebie, aby odkryć swój indywidualny i osobisty styl oraz świadomie wybierać z tego, co oferują nam trendy, zarówno wnętrzarskie jak i stylizowania sylwetki.

słuchaj siebie

W pierwszej części spotkania o tym, jak ważne jest poznanie siebie aby odkryć swój indywidualny i osobisty styl opowiedzą Anna Łuńska oraz Katarzyna Krajewska Turyczyn.

Anna pomoże w tworzeniu przestrzeni wokół siebie, tej prywatnej i biznesowej, aby była zgodna z  potrzebami, a Katarzyna zasygnalizuje, jak ważne jest aby zdefiniować swój styl w ubieraniu się, aby niezależnie od okazji czuć się komfortowo i atrakcyjnie.

O prelegentkach poczytaj TUTAJ

Słuchaj siebie!

 

Poznaj siebie i dzięki temu wybieraj świadomie z tego, co oferują Ci trendy, zarówno wnętrzarskie jaki i stylizowania sylwetki.  

W drugiej części spotkania zapraszamy do strefy SPA & Wellness – jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, strefa relaksu.

To będzie super relaksujący czas, który spędzisz w towarzystwie pełnych pasji i energii życiowej kobiet. Podczas spotkania dowiesz się o sobie dużo dobrego. Jedno Cię zaintryguje, inne zachwyci, a jeszcze inne zainspiruje do działania.

14 maja 2019 zapraszamy na kolejne spotkanie kobiet dbających o siebie i własne potrzeby.

Nie może Cię zabraknąć!!

Zapraszamy!

Więcej informacji i zapisy TUTAJ