Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą, ogólnopolskie i prestiżowe organizacje  zapraszają do udziału w spotkaniu biznesowym skierowanym do członkiń Lady Business Club oraz ich gości specjalnych.

Termin: 8.02.2015, godz. 11:00 – 14:00,

Miejsce: Sopot, Hotel Haffner, u. Haffnera 59.

Podczas spotkania dowiesz się:

– Jak przygotować czytelny tekst działający na wyobraźnię czytelnika,

– Jak przygotować idealny i skuteczny komunikat PR-owy do mediów

– Jak zainteresować media Twoją historią biznesu i marki

– Jak wybrać dobre zdjęcie do ilustrację do tekstu,

– Jak wzbudzić swoją kreatywność przy tworzeniu notki prasowej, artykułu,itp.,

Ograniczona ilość uczestników spotkania do 35.

Stałymi elementami 3 godzinnych spotkań są:

  1. Szkolenia z zakresu efektywnego zarządzania firmą oraz nowoczesnych technologii
  2. Rozmowa z przedsiębiorcą, który działa lokalnie a myśli globalnie – odpowie między innymi na pytanie o kluczowy czynnik sukcesu w przeprowadzeniu własnej firmy na obszar „błękitnego oceanu“
  3. Rozmowa z mentorem biznesu, który z pozycji swojego doświadczenia i wiedzy przekaże swoją perspektywę i
  4. Nawiązanie bliskich i serdecznych relacji z każdą osobą uczestniczącą w spotkaniu

Lady Business Round Table to doskonała okazja do bezpośrednich rozmów o własnych projektach jak również możliwość pozyskania cennych rekomendacji oraz nowych kontaktów w ogólnopolskim środowisku właścicielek firm. To możliwość zapoznania się z kreatywnymi ideami zaproszonych gości, którym sprzyjają dostępne już internetowe technologie i rozwiązania. To także możliwość spotkania się z ekspertami Akademii Marki z Klasą, przedstawicielami lokalnych firm oraz osobami odpowiedzialnymi za rozwój biznesu na Pomorzu, aby wymienić dotychczasowe doświadczenia i opinie.

Prelegenci spotkania to znani eksperci w swoich dziedzinach.

EKSPERCI I PRELEGENCI SPOTKANIA:

Marcin DybukMARCIN DYBUK – Dyrektor Biura Marketingu i Reklamy Radia Gdańsk. Z mediami od związany od dwudziestu lat. Zaczynał jako reporter w gazecie. Przeszedł wszystkie etapy kariery dziennikarskiej, zwieńczonej funkcją redaktora naczelnego. Pracował m.in dla takich tytułów jak: “Dziennik Bałtycki”, “Wieczór Wybrzeża”, “Echo Miasta”, w międzyczasie współpracując m.in. z KAI. Przez ostanie dziesięć lat zdobywał równocześnie doświadczenie w branży reklamowej, m.in. w największej rozgłośni radiowej na Pomorzu. Bloger, koordynator i pomysłodawca wielu akcji społecznych, m.in. “Pomorze Biega i Pomaga”, “Po pierwsze A1”, “Cichy Bohater”, “Kulturalna jazda”, “Lato zaczyna się w Gdyni”, “Aktywuj się triathlonie” i innych. Laureat nagród, m.in. Bursztynowego Słowika, odznaczenie Senatu RP, Brązowy Krzyż Zasługi Prezydenta RP. Wykładowca na Uniwersytecie Gdańskim i w Ateneum Szkole Wyższej w Gdańsku, na kierunkach dziennikarstwa. Komentator i prelegent podczas różnych konferencji o tematyce medialnej i społecznej. Pasjonat triathlonu i biegania.

Temat wystąpienia: Słowo ma MOC, czyli jak Można Oczarować Czytelnika

Aldona Dybuka

Fot. Marcin Hlades

ALDONA DYBUK – w branży PR i promocji od piętnastu lat. Doświadczenie zdobywała najpierw jako koordynator działań promocyjnych grupy spółek w branży meblowej. Przez osiem lat rzecznik prasowy w branży przemysłowej, gdzie odpowiadała m.in. za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną firmy, kontakty z mediami, strategie PR etc. Przez siedem lat redaktor naczelny gazety korporacyjnej. Koordynatorka i organizatorka eventów, projektów, targów. Kuratorka multimedialnej wystawy „Statki. Nasza pasja” w Ośrodku Kultury Morskiej w Gdańsku. Wraz z mężem opracowała i przeprowadziła autorski projekt szkoleniowy z zakresu komunikacji medialnej. Blogerka, pisze na łamach portalu sportowego Triathlonsport.pl, konferansjerka podczas eventów sportowych. Założycielka sportowej trójmiejskiej społeczności kobiet TriBabeczki. W Energy Events odpowiada za PR i promocję. Trenuje triatlon i taniec.

Temat wystąpienia: PR – kaprys czy potrzeba w Twoim biznesie?

POMYSŁODAWCZYNIE SPOTKANIA:

EWA CZERTAK – wspólnik w spółce Business Unlimited, ekspertka i praktyk personal brandingu, w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Mentor, twórca i Prezes Akademii (www.akademiamarkizklasa.pl), współtworzy Lady Business Club. Master Business Trainer level superior, posiada tytuł MBA, coach certyfikowany ICC od 2006, prelegentka konferencji, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką. Lubi aktywnie spędzać czas wolny, biega, jest maratończykiem, jeździ konno. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

EMILIA BARTOSIEWICZ – wspólnik w Spółce Business Unlimited, założycielka i prezes Lady Business Club. redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl – pierwszego w Polsce portalu dla kobiet biznesu z klasą. Współtworzy Akademię Marki z Klasą. Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Ekspert budowania osobistej marki w sieci.

W 2012 została wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski. Jej życiowe motto: „Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają”. Steve Jobs.

Lady Business Club to pierwszy ogólnopolski, prestiżowy i elitarny klub dla kobiet biznesu – właścicielek firm – kobiet z klasą, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie.

Powstał pięć lat temu i działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicielek firm w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie.

To również sieć społecznościowa, w której członkinie mogą nawiązać nowe, wartościowe kontakty biznesowe; to miejsce, które przyciąga kobiety świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijające osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą to jedyna na rynku propozycja całościowo łącząca w procesie budowania osobistej marki działania marketingowe, komunikacyjne, prawne, wizerunkowe z rozwojem osobistym i zawodowym. Akademię tworzy zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, prawo w obszarze tworzenia wartości marki, osobisty marketing, e-wizerunek, zarządzanie komunikacją marki w internecie, wizualizacja marki w zakresie fotografii osoby, produktu, firmy. Dodatkowo z Akademią współpracują stylistki wizerunku i fryzury oraz wizażystka. Akademia Marki z Klasą specjalizuje się w Personal Brandingu i dedykuje swoją ofertę właścicielom małych, średnich i dużych firm oraz osobom indywidualnym, którzy poprzez markę własnego nazwiska chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość swoich usług i produktów.

Inwestycja: 80 pln płatny gotówką w dniu spotkania lub przelewem przed spotkaniem, członkinie Lady Business Club: 40 pln.

UWAGA: spotkanie zamknięte dla gości, którzy nie mogą okazać zaproszenia imiennego. Wymagana wcześniejsza rejestracja: marta.plowiec@ladybusinessclub.com

Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona! POTWIERDZENIE UDZIAŁU i otrzymanie zaproszenia TYLKO DROGĄ MAILOWĄ lub poprzez rekomendacje członkiń LBC!

Zachęcamy do udziału:

– członkinie Lady Business Club i ich osoby towarzyszące

– osoby rekomendowane przez członkinie Lady Business Club i uczestniczki Programu Akademii Marki z Klasą

– właścicielki i właścicieli firm z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnej firmy

aldona dybuk | lady business club | Lady Business Round Table | marcin dybuk

Czytaj także