Może i kontrowersyjny tytuł, może i kontrowersyjny autor, ale zapewniam, że lektura warta uwagi. Autor pisze na wprost, bez zbędnych ulepszeń i poetyckiej finezji. Opisując dany temat trafia w samo sendo. Mam wrażenie, że mamy już dość polerowania i upiększania rzeczywistości. Nieustannie media mówią, że musisz się zmienić i dostosować się do innych, być kimś innym, być kimś lepszym. Oscar Wilde mówi “Bądź sobą. Wszyscy inni są już zajęci”. Bishop namawia do tego, aby być sobą i jednocześnie przestać się obwiniać za to co mówisz, co robisz, kim jesteś. Bycie sobą to jest najważniejsze.

W tej książce znajdziecie wiele cennych podpowiedzi jak inaczej spojrzeć na siebie, jak odkryć co wartościowego macie w sobie, jak cenne jest to kim jesteście. Ale przede wszystkim jak być sobą, tu i teraz. Jak przestać wierzyć w negatywne słowa i opinie, które kreuje nasz wewnętrzny głos, który nieustannie prowadzi swój monolog.

“Unf*uck Yourself. Napraw się” to bestsellerowa książka Gary’ego Johna Bishopa, znanego trenera rozwoju osobistego, cenionego za bezkompromisowe podejście i „zerową tolerancję dla ściemy”. Przez całą karierę zawodową Gary pomógł tysiącom ludzi wprowadzić realne zmiany w życiu. Daj się porwać fascynującej opowieści i odkryj, jak wiele możesz zmienić na lepsze. Metody Gary’ego są łatwe do zastosowania i wdrażania na co dzień.

Prawa do wydania tej książki zostały zakupione przez wydawców z wielu krajów, m.in. Anglii, Francji, Niemiec, Grecji, Włoch, Holandii, Litwy, Rosji, Meksyku i Turcji.

Więcej o książce TUTAJ

bishop | napraw się

Czytaj także