Seminaria „Millionaire Apprentice”, które odbędą się 28 i 29 listopada kolejno w Krakowie i w Sopocie oraz 13 grudnia w Warszawie, pozwolą ci stać się gotowym na sukces!

Nie masz wykształcenia, a od zawsze marzysz o założeniu własnej firmy? Jesteś niezadowolony ze swojej obecnej sytuacji materialnej i chciałbyś ją zmienić? Brakuje ci pewności siebie, a może odpowiednich kontaktów, aby zacząć swój własny biznes? A może po prostu chcesz nieustannie się rozwijać, awansować w pracy, ale brakuje ci motywacji? Marzysz o milionach, ale boisz się lub nie wiesz, jak postawić pierwszy krok?

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium pod nazwą „Millionaire Apprentice”. Jeśli pozytywnie odpowiedziałeś na któreś z powyższych pytań, to seminarium jest w sam raz dla ciebie. W podnoszeniu własnych umiejętności i odkrywaniu potencjału, który drzemie w każdym z nas, pomoże prowadzący Tony Tembunde – doświadczony coach i osoba, która na własnym przykładzie przekonała się, jak własnymi siłami, wbrew przeciwnościom losu, dojść na szczyt. Tony zaczynał od zera, a obecnie jest dyrektorem firmy Network-Gurantee Ltd., która pomaga klientom z całego świata zapewnić odpowiedni sprzęt IT oraz know-how niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Wszystko dzięki odpowiedniej motywacji i stosowaniu w życiu właściwych strategii, którymi teraz chce podzielić się z innymi.

Opis

Podczas seminarium uczestnicy nauczą się sprawdzonych strategii, których przyswojenie pozwoli osiągnąć zamierzone cele w życiu, niezależnie od tego, jakich dokładnie aspektów one dotyczą. Nieważne, czy chodzi o poprawę ocen na uniwersytecie, chęć awansowania w pracy, założenie własnego biznesu czy nawet zostanie milionerem. Sukces na różnych płaszczyznach jest możliwy dzięki poznaniu odpowiednich strategii i zasad stricte naukowych. Są one uniwersalne i być może niektóre z nich w swoich działaniach już stosowaliśmy, ale ich powodzenie zależy od świadomego i spójnego wdrożenia w życie.

Program

Seminarium dla każdego z uczestników rozpocznie się od ustalenia własnych celów, dla których postanowili wziąć w nim udział. Kolejne punkty tego jednodniowego spotkania pozwolą przedstawić strategie, zasady i wskazówki, dzięki którym żadne z życiowych wyzwań nie pozostanie w sferze nieosiągalnej. Przykładem może być omówienie praktycznych zastosowań zasady Pareta, która ułatwia organizację czasu i osiąganie maksymalnych wyników w minimalnym czasie. Dowiesz się, jak życiowe porażki można przekuć w sukces, a obawa i lęk mogą mobilizować do podjęcia wyzwania.

Dla kogo?

Seminarium będzie połączone z panelem dyskusyjnym, zostanie także wyodrębniony czas na pytania do prowadzącego, które będzie mógł zadać każdy z uczestników. Przeznaczone jest ono dla wszystkich osób chcących poprawić swoją sytuację materialną, w tym pracowników, przedsiębiorców, studentów oraz osób bezrobotnych. Będzie ono prowadzone w języku angielskim i tłumaczone w zestawach słuchawkowych na język polski.

Korzyści z uczestnictwa w seminarium

  • zdobycie wiedzy na temat, jak oszczędzać wydatki i systematycznie zwiększać swój dochód
  • odkrycie swego miejsca na drodze do rozwoju finansowego
  • poznanie skutecznych strategii pozyskiwania i sprzedaży
  • pomoc w rozeznaniu, jakie branże byłyby odpowiednie do rozpoczęcia własnego biznesu wraz ze wskazówkami, od czego zacząć
  • poszerzenie horyzontów na skalę globalną – biznes nie kończy się na Polsce!
  • rekomendacja branżowej literatury przydatnej na starcie biznesu

Prowadzący seminarium – Tony Tembunde

Ukończył studia zarządzania biznesem w Londynie, jest też dyplomowanym księgowym. Od siedmiu lat jest właścicielem firmy Network-Guarantee Ltd. Tony założył swój biznes w czasie światowego kryzysu ekonomicznego uznając, że ludzie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, potrzebują niedrogich produktów i rozwiązań do przezwyciężenia wyzwań gospodarczych. Osobiście szkolił wszystkich pracowników swojej firmy, która obecnie współpracuje z klientami na całym świecie. Zdobyte wykształcenie, ale przede wszystkim życiowe doświadczenie, pozwala mu doradzać innym w rozwijaniu własnych karier, ścieżek zawodowych, rozpoczynania działalności biznesowych.

Więcej informacji o szkoleniu oraz zapisy, TUTAJ

Dla uczestników seminariów, które odbędą się w hotelach Sheraton w Krakowie, Sopocie i Warszawie, przewidziano atrakcyjną ofertę na noclegi.

Seminarium trwa w godzinach 10 – 19. Liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj także