SCALLINI to marka dla kobiet i mężczyzn zainteresowanych, przede wszystkim, wyrobami wysokiej jakości, unikatowymi i modnymi wzorami; do osób, które chcą się wyróżniać. Biżuterię proponowaną przez SCALLINI wyróżnia misterność, finezja, artyzm i precyzja wykonania. Charakteryzuje się ona różnorodnością stylów, wzorów i materiałów, a także wyrafinowaniem i przełamywaniem konwenansów. W ofercie można znaleźć, zarówno biżuterię minimalistyczną, jak i bardzo wyrazistą.

scalliniMarka proponuje niebanalne, eleganckie, a zarazem modne produkty, z których duża część jest wykonana ręcznie. Dlatego właśnie ta biżuteria ma duszę, jest wyjątkowa, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Wyróżnia ją też to, że dostępna jest w krótkich seriach, a niektóre modele, oznaczone jako Wersja Limitowana, w zaledwie kilku egzemplarzach.

DSC_7684Projektantami oferowanych przez markę modeli są czołowi europejscy, amerykańscy i japońscy designerzy. Biżuteria produkowana jest z najwyższej klasy materiałów – m.in. naturalnych kamieni, kryształów Swarovski, srebra, pozłacanego czy rodowanego stopu. Urzeka blaskiem, zachwyca wzornictwem, olśniewa urodą.

Nic więc dziwnego, że biżuterię SCALLINI noszą gwiazdy – m.in. Kayah, Kora, Monika Olejnik. Karolina Szostak, Edyta Górniak, Barbara Kurdej – Szatan, Zofia Ślotała, Anna Guzik, Dorota Wellman, Daria Widawska, Tamara Arciuch, Ewa Wachowicz, Patrycja Kazadi, Iwona Pavlovic, Beata Tyszkiewicz, Anna Głogowska, Adrianna Biedrzyńska, Otylia Jędrzejczak, Julia Kamińska, Agnieszka Cegielska,Paulina Chylewska, Agnieszka Jastrzębska, Anna Lewandowska czy Dorota Williams.

scalliniBiżuteria SCALLINI z powodzeniem konkuruje z ofertą największych firm biżuteryjnych nie tylko w Polsce. Oprócz urody i wysmakowanego stylu jest jeszcze coś, co ją zdecydowanie wyróżnia – atrakcyjna i przystępna cena!

Zapraszamy do odwiedzenia punktów w Domu Mody Klif w Warszawie i Gdyni oraz do sklepu online – www.scallini.pl

biżuteria dla kobiet | scallini

Czytaj także