• Może stać się inspiracją dla innych kobiet, które dopiero szukają swojej drogi.
  • Może dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem i zapraszać do swojego świata biznesu, branży, społeczności.
  • Może być widoczna w sieci, aby to właśnie ją media zapraszały do wywiadów, klienci chcieli z nią pracować, a partnerzy zainwestowali w jej nowe pomysły.

Chcesz zrobić kolejny krok. Chcesz działać, a nie tylko narzekać, że inni są widoczni a Ty nie, że inni zarabiają na swoich konsultacjach, a Ty nie; że inni więcej sprzedają, a Ty nie; że inni wciąż wyskakują z Twojej internetowej lodówki, a przecież Ty wiesz więcej; że inni nie znają Twojej marki, którą tak długo budowałaś.

“Mam potrzebę dzielenia się, wspólnej pracy i chcę uczyć właścicielki firm jak pracować nad swoją widocznością, jak budować rozpoznawalność – jak wykorzystać ją w realizacji marzeń. Jak opowiadać światu to co Wam w duszy gra” – mówi Emilia Bartosiewicz – Brożyna – pomysłodawczyni kampanii.

Kampania potrwa 11 tygodni i zachęca do podjęcia aktywnych działań mających na celu pobudzenie aktywności kobiet biznesu, w szczególności właścicielek firm, do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem, wystąpień publicznych, tworzenia społeczności. Uwierzenia, że nie potrzebują kolejnego certyfikatu czy nagrody aby odważnie dzielić się z innymi tym, co wiedzą i umieją, że są gotowe aby powiedzieć o sobie “Jestem ekspertką”.

Już teraz można wykonać bezpłatny TEST ROZPOZNAWALNOŚCI >>>TUTAJ<<<

To cykl zadań, które podpowiedzą jak wzmocnić lub zbudować swoją widoczność w internecie czy w środowisku lokalnym oraz jak rozpoznawalność może pomóc w realizacji marzeń i życiowych pragnień.

Każdego dnia świat chce poznać Ciebie i Twoją historię.  Weź udział w kampanii i dołącz do wyzwania i grupy Zamień anonimowość w rozpoznawalność >>>TUTAJ<<<

Pomysłodawca: Emilia Bartosiewicz – Brożyna: od 9 lat łączy przedsiębiorcze Polki, motywuje i uczy jak świadomie budować swoją rozpoznawalność i widoczność w sieci, w środowisku lokalnym, w mediach. Stworzyła Lady Business Club, platformę biznesową dla właścicielek firm, które dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, wspierają się, motywują, ale także dokonują zmian w swoich biznesach.Redaktorka naczelna portalu www.ladybusiness.pl. Pomysłodawczyni plebiscytu Lady Business Awards, jednego z niewielu konkursów dla kobiet biznesu, w którym statuetki czy wyróżnienia nie można kupić. Suwalczanką, która ładuje energię właśnie na Suwalszczyźnie. Moc tego miejsca będę pokazywać Wam na zdjęciach publikowanych właśnie w tej grupie;-)

Czytaj także