Reklamówki foliowe – co to jest?

Reklamówki foliowe mogą być wykonane z folii HDPE bądź LDPE. Oba te rozwiązania cechują się dużą wytrzymałością. To wysokiej jakości materiały, które sprawdzają się znakomicie do pakowania różnego typu towarów, nawet przedmiotów o ostrych krawędziach. Foliowe reklamówki sprawdzają się w takich miejscach jak sklepy spożywcze, wielkopowierzchniowe markety, piekarnie, cukiernie, księgarnie, sklepu z gazetami, z dekoracjami do domu, z elektroniką czy niewielkimi przedmiotami takimi jak nici do szycia czy śrubki. Warto zauważyć, że takie worki mogą mieć różną wielkość i różną grubość. Co ważne, na wszystkich takich reklamówkach można wykonać nadruk specjalną techniką, która pozwala na zastosowanie wielu barw na raz. Reklamówki z nadrukiem są niezwykle profesjonalne, a grafiki nadrukowane na folię nie ścierają się, ani też nie kruszą. Ze względu na trwałość, reklamówki foliowe z nadrukiem, nie zostają wyrzucone po powrocie do domu – ich użytkownicy jeszcze wiele razy mogą zabrać ze sobą takie reklamówki na zakupy.

Dlaczego warto zdecydować się na reklamówki z nadrukiem?

Reklamówki wykonane z wytrzymałej folii są niezbędne w sklepach, ale stosuje się je również w domach mieszkalnych do przechowywania różnych rzeczy bądź bezpiecznego transportu. Dlaczego warto zdecydować się na reklamówki foliowe z nadrukiem? Foliówki z nadrukiem to znakomite narzędzie do promocji firmy. Nadrukowany napis, logo przedsiębiorstwa, grafika, informacja o promocji, adres itd. w nienachalny, ale wyraźny sposób rzuca się w oczy, gdyż jest po prostu bardzo widoczny. Klient po zakupach niesie taką reklamówkę z logo i może być ona wtedy zauważona przez wiele osób, na przykład, gdy klient jedzie autobusem, idzie przez osiedle czy zmierza w kierunku swojego samochodu na parkingu. Bardzo dużą zaletą reklamówki z nadrukiem jest jej niski koszt oraz duży zasięg promocji. Warto zauważyć, że nadruk może być wykonany różnymi technikami, najlepiej postawić na nowoczesne metody, które pozwalają na zastosowanie różnych kolorów jednocześnie. Kolorowy i duży nadruk bardziej przyciąga wzrok niż jednobarwne logo – warto postawić na wyraziste i wyraźne grafiki.

Reklamówki z nadrukiem producent

Każdego dnia na ulicy można dostrzec setki różnorodnych opakowań reklamowych. Gdzie zamówić reklamówki z własnym logo lub inną kolorową grafiką? Warto zapoznać się z ofertami hurtowni opakowań, takich jak Ekspert Południe. Tylko w takich miejscach można znaleźć reklamówki foliowe z nadrukiem różnego rodzaju. Jeśli chodzi o reklamówki z nadrukiem, producent może oferować różną wielkość foliówek, różną grubość, a oprócz nadruki również wzory. Profesjonalna firma zapewnia także pomoc w doborze reklamówek oraz elementów nadruku, a także oferuje wykonanie projektu.

Artykuł sponsorowany.

fot. Unsplash

reklamówka

Czytaj także