„Puls Biznesu” dostrzega i docenia rosnącą rolę kobiet w zarządzaniu firmami w Polsce. Najbardziej przedsiębiorcze z nich już po raz szósty stworzą ranking „100 Kobiet Biznesu 2016”. Zostanie on opublikowany w grudniu w formie ekskluzywnego dodatku do dziennika „Puls Biznesu”.

Podstawowym celem rankingu „100 Kobiet Biznesu” jest wymiana doświadczeń i wsparcie dla wszystkich pań, które chcą spełniać się zawodowo i prywatnie, zdobywać wiedzę i dzielić się nią.

Rankingowi, jak co roku, towarzyszyć będzie plebiscyt czytelników. Spośród 10 pań, które wytypuje redakcja, internauci wskażą tę, która otrzyma tytuł „Kobiety Biznesu 2016 roku”.

Zatem jeśli jesteś właścicielką lub prezesem rozwijającej się firmy lub znasz kobietę, która z powodzeniem zarządza przedsiębiorstwem – zgłoś swoją kandydatkę do VI edycji rankingu „100 Kobiet Biznesu” na stronie 100kobietbiznesu.pl.

Udział w rankingu jest bezpłatny. Nabór zgłoszeń trwać będzie do 30 września 2016 r.

Jeśli się wahasz, przeczytaj co o rankingu sądzą jego laureatki.

Jak sprawić, by 100 kobiet jednocześnie czuło się wyjątkowo? Na to pytanie odpowiedział „Puls Biznesu”. Już od 5 lat dostrzega i docenia najbardziej przedsiębiorcze przedstawicielki płci pięknej. W Rankingu 100 Kobiet Biznesu Pulsu Biznesu – Laureatki chętnie dzielą się swoimi zawodowymi, osobistymi doświadczeniami. Ta chęć opowiadania o sobie wynika z faktu posiadania wnikliwego słuchacza. W takim onturażu rozmowa staje się czymś zupełnie naturalnym, wręcz nieuniknionym. Przebywanie w empatycznym, uważnym gronie kobiet aktywnych, zaangażowanych, pracowitych – jest przywilejem, prestiżem, zobowiązaniem. Wyróżnienia – tak uznane jak Ranking 100 Kobiet Biznesu uskrzydlają, dodają energii i odwagi do podejmowania jeszcze śmielszych wyzwań. Ta inicjatywa – organizowana z klasą i pomysłem jest nagrodą dla tych kobiet, którym życie zawodowe smakuje na każdym jego etapie. Chociaż to ranking, w którym główne role przypisano kobietom – nie jest determinowany znaną sekwencją następujących po sobie liczb 90 – 60 –90. W tym rankingu inne cyfry mają znaczenie (dla wnikliwych dodam, iż nie jest to data urodzenia).

Andżelika Cieślowska, prezes Korporacji Budowlanej Doraco
laureatka rankingu „100 Kobiet Biznesu 2015”

To bardzo dziwne uczucie, kiedy okazuje się, że w bezstronnym rankingu, za który nie trzeba płacić znajdujesz się w czołówce przedsiębiorców w Polsce. Nigdy nie przyszło mi do głowy, że to co robię, może być zauważone i docenione. Do tej pory to ja byłam osobą, która zauważa, chwali, docenia i komentuje osiągnięcia pracowników firmy. A tu proszę, ktoś mnie ocenił i to na dodatek pozytywnie. Muszę przyznać, że takie wyróżnienie zatrzymało mnie na chwilę w biegu codziennego życia, dało siłę, pewność siebie i wiarę, że droga przedsiębiorcy, którą wybrałam jest właściwa. Uważam, że to genialny pomysł, aby zorganizować oraz brać udział w rankingu takim jak 100 Kobiet Biznesu, ponieważ jest to autentyczna promocja kobiet i ich firm w biznesie.

Joanna Staniewska, prezes firmy AMSORT
laureatka rankingu „100 Kobiet Biznesu 2015”

Ranking 100 Kobiet Biznesu

Czytaj także