Magda Dąbrowska

Magda Dąbrowska

Manager z 20-letnim doświadczeniem w sektorze HR, które zdobywała dzięki pracy z wieloma ekspertami i na różnych stanowiskach. Wiceprezes Grupy Progres (do 2021 roku Dyrektor Zarządzająca Centrum Usług Wspólnych (CUW). Odpowiada za kierowanie zespołami w 10 działach: administracji, kadr i płac, legalizacji zatrudnienia, IT, prawnym, księgowości, kontrolingu, zarządzania przepływami pieniężnymi, personalnym oraz marketingu.

Czytaj więcej
Elżbieta Manuiło

Elżbieta Manuiło: Studio Manilov

Ekspertka w dziedzinie produkcji i dystrybucji social video (Facebook, Instagram, YouTube) oraz nowych multimediów (oprawa wizualna, mapping 3d), właścicielka Studio Manilov, coach SIT (Systematic Inventive Thinking).

Czytaj więcej
RDL Hydraulics

RDL Hydraulics: Beata Block

Firma RDL zajmuje się sprzedażą i serwisem elementów napędów i sterowania hydraulicznego, zaworów regulacyjnych, automatyki przemysłowej, aparatury kontrolnej i pomiarowej, systemów filtracyjnych, urządzeń do kontroli zanieczyszczenia oleju.

Czytaj więcej
Beata Block

Beata Block: RDL Hydraulics Sp. z o.o.

Prezes Zarządu, CEO i współwłaściciel RDL Hydraulics Sp. z o.o. z Pomorza, zajmującej się rozwiązaniami dla przemysłu i hydrauliki olejowej - sprzedażą, serwisem i produkcją elementów napędów i sterowania hydraulicznego, bloków zaworowych, zasilaczy hydraulicznych i innych elementów.

Czytaj więcej