Nieważne jak wspaniały jest Twój sukces zewnętrzny, jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania, możesz dalej czuć, że czegoś Ci brakuje w życiu. 28-dniowy program Soul Coaching®u otwiera drzwi do źródła Twojej duchowej mocy i pomaga Ci rozpoznać sens Twojego życia oraz docenić jego unikalność. Umożliwia Ci uczciwie i szczerze spojrzeć na swoje życie, stawić czoła strachowi, uwolnić negatywne wzorce, obudzić motywację i odważnie i z radością wkroczyć w przyszłość.

W momencie, kiedy podejmujesz decyzję o uczestniczeniu w tym programie, życie zaczyna układać się w niezwykły, wręcz magiczny sposób. Zadeklaruj, że jesteś gotowa, by poświęcić jeden miesiąc z życia na odkrycie swojego autentycznego wnętrza, a Wszechświat z miłością odpowie na Twoją deklarację. Synchroniczne zdarzenia i „przypadkowe” spotkania jeszcze częściej wypełnią Twój kalendarz.

Kiedy obchodziłam moje 40 urodziny byłam w bardzo dziwnym okresie mojego życia. Ludzie z boku mogli by powiedzieć „Czego chcieć więcej?”. Dobra praca na stanowisku managerskim w dużej firmie, dom, rodzina, zdrowe dzieci. Wszystko, do czego człowiek dąży, a przynajmniej tak mu się wydaje.

Jednak od środka nie było tak różowo. Czułam się zmęczona, wypalona i bez życia. Czułam się jak cień człowieka, który nagle przestał rozumieć po co robi większość rzeczy w życiu. Czułam że straciłam sens życia (cokolwiek to może oznaczać). I wtedy, w dniu 40-tych urodzin, zadałam sobie pytanie: „Co się zmieni w moim życiu po 40-tce? Czy coś się zmieni?”. I przyszło z zewnątrz słowo – TRANSFORMACJA. Przyszło i zagościło się na dłużej. Od tamtej pory cały czas mi towarzyszy i nabiera rozpędu, i pokazuje coraz to nowe oblicza.

Początek jednak nie był najprzyjemniejszy. Wpierw przyszła strata pracy i diagnoza – depresja. Później wychodzenie z depresji i poszukiwanie siebie, swojej prawdziwej tożsamości. Nie było łatwo. Z czasem pojawiały się różne kursy, narzędzia, ludzie a ja ciągle szukałam. Pojawiła się też szkoła – Studium Psychologii Psychotronicznej – która dała mi nowe fundamenty i nową perspektywę patrzenia na świat. Zaczęłam obserwować i doświadczać tego na sobie, że jest coś więcej niż pojmowanie świata tylko z poziomu umysłu. I to było cudowne. Było coraz lżej, łatwiej i przyjemniej. Jednak nie dało mi odpowiedzi po co tu jestem, tu na tej ziemi. Jako odpowiedź przyszło do mnie w 2018 roku narzędzie Odczyt Planu Duszy, który bardzo poczułam. Poczułam do tego stopnia, że po skończeniu warsztatu zaczęłam praktykować jako Praktyk Odczytu Planu Duszy.

Po dwóch latach praktyki pojawił się jednak jakiś niedosyt, czegoś mi brakowało. I zadałam sobie pytanie, a właściwie wysłałam pytanie do Wszechświata: „Co jeszcze mam robić? W jaki sposób mogę pomagać i służyć moim klientom w ich drodze do odnalezienia kontaktu z własną Duszą?” W odpowiedzi pojawiła się cudowna Celestyna Osiak i Soul Coaching®. Dostałam fantastyczne narzędzia, wiedzę i własną przemianę, która pozwala mi teraz dzielić się z Tobą tym wszystkim w tym programie. Dla mnie ten program pomógł uporządkować wiele płaszczyzn w moim życiu. Pozwolił też na zatrzymanie się, przyjrzenie rożnym aspektom i podjecie decyzji: co dalej ze mną pozostaje, a czego już nie chcę i z czym chcę się pożegnać. Ty też możesz przejść i doświadczyć swego procesu. 

Kiedy sama spotkasz się ze swoją Duszą w tym niezwykle transformującym programie: 

 • podarujesz sobie czas na poznanie siebie i swojej Duszy w bezpiecznej przestrzeni
 • zrobisz porządki w przestrzeni fizycznej, emocjonalnej, energetycznej które przyniosą ulgę, radość i oczyszczenie
 • zweryfikujesz co na ten moment życia jest dla ciebie ważne, a co nie i jak się z tym czuje twoja Dusza, aby nabrać lekkości w codziennym życiu

Czym jest 28-dniowy Program Soul Coaching®u?

Przysłowie z Indii głosi, że każdy z nas jest domem z czterema pokojami: mentalnym, emocjonalnym, fizycznym i duchowym.
Jeśli codziennie nie odwiedzimy każdego z nich, nie jesteśmy całością. Żywioły są pełnymi mocy narzędziami, które umożliwiają nam wejście do każdego z tych pokoi.

Soul Coaching® to transformacyjna duchowa podróż podzielona na cztery tygodniowe etapy. Każdy tydzień jest poświęcony jednemu żywiołowi: Powietrzu, Wodzie, Ogniu i Ziemi, ponieważ nasze wspomnienia, przekonania i emocje, są w jakiś tajemniczy i organiczny sposób powiązane z żywiołami natury. Uruchomienie żywiołów wewnątrz ciebie zaktywuje kwadranty twojej duszy.

Sesje z Basią były dla mnie magiczne. Już od samego początku, poczułam się bardzo bezpiecznie i komfortowo w przestrzeni, która Basia dla mnie stworzyła. Pozwoliło mi to, aby się zrelaksować i otworzyć się na słuchanie głosów mojej Duszy. Ogromna wiedza i duża umiejętność wprowadzenia w głęboki stan relaksacji sprawiła, że wglądy jakie otrzymałam podczas sesji odmieniły moje spojrzenie na świat. To było wspaniałe doznanie! Podczas wspólnej podróży uzyskałam wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, które pozwoliły w łatwy sposób wcielić je w życie. Polecam gorąco pracę z Basią, gdyż jest to proces na wysokim poziomie, do tego subtelny głos Basi pozwolił mi w pełni poczuć, zobaczyć i usłyszeć wszystko co było mi w tamtym momencie potrzebne. Polecam Wam z całego serca  – Ola Sz.

W programie połączysz się ze swoją Duszą i nauczysz się wsłuchiwać w jej podpowiedzi. Poczujesz, że nigdy już nie będziesz sama, bo zawsze będziesz mogła poprosić o podpowiedzi płynące z Twojej wewnętrznej mądrości. Doświadczysz wewnętrznego spokoju i odzyskasz zaufanie do siebie. 

Zrozumienie kim jesteś może wypłynąć tylko i wyłącznie z głębi Ciebie. Stanie się to tylko wtedy, gdy sięgniesz do źródła swojego istnienia.
Jeśli czujesz się „wołana” przez ten program, usłuchaj tego wołania. Nagrodą jest wewnętrzny spokój i odnalezienie spełnienia w swoim sercu.
Zapraszam Cię, droga kobieto, do spotkania z sobą i pięknem Twojej duszy w programie, dzięki któremu dziesiątki tysięcy osób na całym świecie dokonały głębokich transformacji w swoim życiu. Czuję się zaszczycona, że będę mogła do dla Ciebie prowadzić.

Program uruchamia w tobie moc żywiołów. Jakich bezcennych transformacji doświadczysz dzięki nim?

Żywioł Powietrza – oczyszczanie mentalne

W trakcie tego tygodnia między innymi:

 1. Dokonasz ewaluacji swojego dotychczasowego życia i rozpoczniesz pracę nad misją swojego życia.
 2. Podejmiesz zobowiązanie, by się stale wspierać.
 3. Zorganizujesz papiery i dokumenty.
 4. Zbadasz swoje główne przekonania rządzące Twoim życiem.
 5. Będziesz używać swojego głosu/śpiewać/krzyczeć.
 6. Oddychać świadomie.
 7. Robić rzeczy, które odkładałaś już od dawna.

Żywioł Wody – oczyszczanie emocjonalne 

W trakcie tego tygodnia między innymi:

 1. Zbadasz swoje życie emocjonalne.
 2. Ocenisz swoje relacje z innymi.
 3. Posprzątasz swoje mieszkanie, biuro i samochód. Sprawdzisz stan rur i kranów w mieszkaniu.
 4. Skomunikujesz się ze swoim sercem, zwłaszcza z tymi niewypowiedzianymi dotąd sprawami.
 5. Zachęcisz swoje 'wewnętrzne dziecko” do zabawy.
 6. Zbadasz sprawy z dzieciństwa.
 7. Skupisz się na swoich snach.


Żywioł Ognia – oczyszczanie własnego Cienia, by móc w pełni połączyć się z Twoją Duchową częścią

W trakcie tego tygodnia między innymi:

 1. Zaczniesz ufać i wzmocnisz swoją wiarę w siebie.
 2. Będziesz medytować ze swoim światłem wewnętrznym.
 3. Zmienisz swoje rutynowe działania i nawyki.
 4. Będziesz podejmować ryzyko.
 5. Uaktywnisz swoją kreatywność.
 6. Spotkasz się z swoim Cieniem.
 7. Będziesz się bawić!

Żywioł Ziemi – oczyszczanie fizyczne 

W trakcie tego tygodnia między innymi:

 1. Dokonasz oceny stanu swojego zdrowia.
 2. Przeprowadzisz detoksykację.
 3. Zaplanujesz i zaaranżujesz swoje mieszkanie tak, by mogło stać się prawdziwym domem dla Twojej duszy.
 4. Połączysz się z naturą.
 5. Staniesz się bardziej świadoma swojego ciała.
 6. Nawiążesz z nim kontakt.
 7. Zaplanujesz i podejmiesz działania w stronę pozytywnej przyszłości.

Jeżeli czujesz się przyciągana przez ten program, to znak, że Twoja dusza chce spotkać się z Tobą.

Praca z Basią uświadomiła mi co jest celem mojej duszy na ten czas i pozwoliła mi dokopać się do najgłębszych i najwspanialszych zasobów, które mogę wykorzystać w moim życiu.   –  Ania Sz.         

W jaki sposób będziemy pracować w 28-dniowym Programie Soul Coaching®?

Spotkamy się na 6 webinarach:

 1. Webinar 1  26.05.2021 – Inicjacja w program 
 2. Webinar 2  29.05.2021 – Tydzień Powietrza 
 3. Webinar 3    5.06.2021 – Tydzień Wody
 4. Webinar 4  12.06.2021 – Tydzień Ognia
 5. Webinar 5  19.06.2021 – Tydzień Ziemi
 6. Webinar 6  26.06.2021 – Quest – nie mogę ci teraz zdradzać na czym będzie polegał. Dowiesz się o tym dopiero w trakcie programu …

Jeśli nie możesz być na którymś z webinarów, to program też działa! 

Dodatkowo, każde spotkanie jest nagrane, więc możesz je odsłuchać w dowolnym dla Ciebie terminie.

Najważniejsza jest Twoja codzienna indywidualna praca z nagraniami wizualizacji do wysłuchania każdego dnia (na mp3) i zadaniami, które otrzymasz ode mnie począwszy od 29.05.2021 przez kolejne 28 dni każdego dnia na twój adres mailowy. Natomiast na naszych wspólnych spotkaniach będziemy przeprowadzać głębokie procesy, których działanie jest wzmocnione przez energię grupy. Praca w grupie jest nieoceniona!

Wszystko, co się wydarza, w trakcie tych 28 dni, jest częścią procesu …
(nawet, gdy tak nie wygląda)

Praca z Basią w 28-dniowym programie Soul Couchingu® była niesamowitym przeżyciem i przyniosła ogromną zmianę w moim życiu. Odblokowało się to, co przez lata trzymałam w sobie. Mam teraz więcej przestrzeni, pewności siebie i lekkości. Czuję się świetnie ze sobą. Polecam każdemu. – Anna K.

Wszechświat szepcze do ciebie w każdym momencie. Poranny wiatr niesie ci komunikaty płynące od Twojej Duszy. Przekaz mądrości kryje się w krakaniu wrony za oknem, czy w grzmotach popołudniowej burzy. Nawet zwykłe, codzienne zdarzenia z twojego życia zawierają wiadomości płynące z twojego wnętrza. Jednak twój umysł jest często zbyt przepełniony, by je odebrać. Natomiast, gdy podejmiesz zobowiązanie, aby wyruszyć w tę podróż, której celem jest usłyszenie przekazów duszy, niezwykłe okoliczności zaczną wypełniać twoje życie. Kiedy opróżnisz swój umysł, zaczniesz swoją duszę „słyszeć” głośno i wyraźnie.

To nie jest klasyczny rozwojowy program on-line. Celem tego programu jest połączenie Twojego zewnętrznego życia z Twoim życiem wewnętrznym. Pomoże ci on usunąć mentalny, emocjonalny, duchowy i fizyczny bałagan, tak byś mogła usłyszeć podpowiedzi płynące z własnego wnętrza. Ułatwi również: …. dodaj swoją intencję dla przykładu: odkrycie Twojego unikalnej misji życiowej, tak byś mogła zaprojektować swoje życie na jej podstawie.
Coaching skupia się na osiągnięciu celu czy marzenia, co z kolei różni się od terapii, której intencją jest emocjonalne uzdrowienie. Soul Coaching® różni się zarówno od terapii jak i klasycznego coachingu, gdyż jego głównym celem jest usunięcie emocjonalnego i mentalnego bałaganu po to, by z łatwością połączyć się z naturalną mądrością naszej duszy.

Praca z Barbarą była owocna i rozwiązaliśmy wszystkie moje problemy. Atmosfera, która tworzy podczas swojej pracy sprawiła, że czułam się bezpieczna i spokojna. Polecam całym sercem każdemu! – Barbara B.

Co otrzymujesz w programie?

Pakiet Basic:

 • Głęboką transformację swojego życia
 • 6 webinarów
 • 6 nagrań webinarów
 • 28 medytacji
 • 28 lekcji w pdf

Pakiet Premium (tylko 10 miejsc):

 • wszystko co w pakiecie Basic
 • 3 godzinne sesje Soul Coaching® o wartości 1071 zł (do wykorzystania w ciągu dwóch miesięcy od skończenia programu) 

Pakiet VIP (tylko 5 miejsc):

 • wszystko co w pakiecie Basic
 • 6 godzinnych sesji Soul Coaching® o wartości 2142 zł (do wykorzystania w ciągu czterech miesięcy od skończenia programu) 
 • do wyboru: sesja Odczytu Planu Duszy (trwa 2 godziny) lub dwie godzinne sesje Terapii Transformacji Duszy o wartości 555 zł (do wykorzystania w ciągu dwóch miesięcy od skończenia programu)

„Bez względu na to, co potrafisz zrobić lub tylko marzysz, że potrafisz, rozpocznij to. Śmiałość ma w sobie geniusz, moc i magię. Zacznij już teraz.”
– Johann Wolfgang von Goethe

Dostajesz to wszystko i o wiele więcej! Z resztą poczuj sama, który pakiet będzie najlepszy dla ciebie!

A zatem gotowa na swoje spotkanie z Duszą?

Gotowa na odkrycie swojego powołania?

Sesje Soul Coaching® są najgłębszym spotkaniem ze sobą samym. Wiele narzędzi pomaga wznosić życie na wyższy poziom zadowolenia. Dobrze też mieć właściwego przewodnika przy Sobie. Dziękuję. – Joanna W.

Zapraszam, Barbara Filipczyńska – Certyfikowany Soul Coach

Więcej informacji i zapisy >>>TUTAJ<<<

barbara filipczyńska | plan duszy | soul coaching

Czytaj także