DSC02222

Program MyBB to projekt Fundacji LBC skierowany do kobiet prowadzących dojrzałe biznesy 

Program powstał z obserwacji działalności ponad 250 firm prowadzonych przez polskie kobiety w ciągu ostatnich 10 lat.

Jest odpowiedzią na największe potrzeby oraz wyzwania, z którymi zmierzają się właścicielki firm w Polsce.

Make Your Business Better wspiera działania poprawiające kompetencje w zakresie zarządzania firmą, którego celem jest wzrost konkurencyjności przedsiębiorczych kobiet w Polsce i za granicą.

 • Czego potrzebuję, aby pójść dalej?
 • Czy mój biznes przynosi mi satysfakcję?
 • Czy moja firma jest firmą z moich marzeń?
 • Jak polskie realia wpływają na prowadzenie mojej firmy?

Dlaczego warto dołączyć do Programu MyBB Inspiracja?

Nawiążesz relacje z kobietami prowadzącymi biznes od kilku lat - zarówno podczas spotkań stacjonarnych - jak i online

Podzielisz się swoim doświadczeniem, poszukasz odpowiedzi na nurtujące pytania

Zainspirujesz się wiedzą i doświadczeniem ekspertów, którzy podzielą się z Tobą doświadczeniem, narzędziami


Twoja opinia pomoże nam dostosować Program do rzeczywistych potrzeb właścicielek firm

Otrzymasz dostęp do materiałów edukacyjnych przekazanych od prowadzących w Programie


Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy MyBB Program Inspiracja na fb, przestrzeni wymiany wiedzy, komunikacji z trenerami oraz uczestnikami projektu


Program My BB Inspiracja 3 - miesięczny

ROZWÓJ FIRMY

poprzez aktywną edukację właścicielek firm, opartą o udział w wykładach prowadzonych przez doświadczonych trenerów, praktyków biznesu, prowadzony w formule hybrydowej

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

w zakresie zarządzania firmą i możliwości jej rozwoju, zmiany podejścia właścicieli do tworzenia zespołu, sprzedaży, motywowania pracowników, komunikacji, strategii PR – owej czy biznesowej czy efektywnym zarządzaniem czasem.

INSPRACJA ROZWOJOWA

znalezienie inspiracji rozwojowych dedykowanych dla dojrzałych firm prowadzonych przez kobiety

KONTAKTY

nowe i wartościowe relacje z kobietami uczestniczącymi w Programie

Dla kogo jest Program Make Your Business Better?

Właścicielek firm prowadzących biznes przynajmniej 3 lata i zatrudniających do 50 osób

Managerek zarządzających w firmach przynajmniej 5 lat

Właścicielek zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji, jak i działaniami firmy

Zgłoś się do Programu

W 2022 i w 2023 roku Program My BB realizowany jest 2 w etapach:

 • My BB Program Inspiracja – edycja 3 miesięczna
 • My BB Program Rozwojowy  – edycja 6 miesięczna

Trenerzy

Ewa Migo

Ekspert osobistego PR w sieci. Założycielka i Prezes klubu Lady Business Club działającego przy Lady Business Club Business Women Foundation. Twórczyni i redaktor naczelna portalu (www.ladybusiness.pl). Pomysłodawczyni plebiscytu dla kobiet biznesu Lady Business Awards (www.ladybusinessawards.pl)

Emilia
Bartosiewicz - Brożyna

Ekspert osobistego PR w sieci. Założycielka i Prezes klubu Lady Business Club działającego przy Lady Business Club Business Women Foundation. Twórczyni i redaktor naczelna portalu (www.ladybusiness.pl). Pomysłodawczyni plebiscytu dla kobiet biznesu Lady Business Awards (www.ladybusinessawards.pl)

Sylwia Petryna

CEO Petryna Consulting. Mentorka, trenerka biznesu, coachka. Praktyk Kaizen i małymi krokami transformuje biznesy na wyższy poziom. Uczy jak zarabiać na swojej wiedzy i doświadczeniu. 

W obszarze doradczo – szkoleniowo – dotacyjnym wspierała w procesie inkubacji ponad 500 firm z całego kraju oraz pozyskała ponad 50 mln na ich rozwój. Swoje działania projektowe ukierunkowała również na rozwój kobiet, także w obszarze biznesowym. W ostatnich latach pomogła ponad 200 kobietom otworzyć działalności gospodarcze (realizując m.in. dwie edycje projektów Biznesłomenki z Dolnego Śląska). 

Aleksandra
Ruta

Od 15 lat prowadzi projekty biznesowe oraz edukacyjne – B2B/B2C, wspiera przedsiębiorców oraz start’upy w koordynacji działań wprowadzających nowe marki i usługi na rynek oraz w tworzeniu biznes planów. Wcześniej przez 15 lat pracowała w dużych organizacjach, w różnych branżach. Jest przedsiębiorcą z blisko 10 letnim doświadczeniem.

Katarzyna Cierpka

Certyfikowany kierownik projektów (Senior Project Manager IPMA B), ekspert odpowiedzialności społecznej biznesu (CSR), entuzjastka efektywności. Konsultantka biznesowa w obszarze doświadczeń klientów, zarządzania projektami, CSR oraz jakości i efektywności projektów.

Chcesz dołączyć?

Napisz: aleksandra@ladybusinessclub.com

Partnerzy Programu

Organizator

Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną. Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie. Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Chcesz zostać Partnerem Programu lub wystąpić w roli trenera? 
Napisz: aleksandra@ladybusinessclub.com

Weź udział w I edycji Programu - Start we wrześniu 2022

Najczęściej zadawane pytania

Program My BB Inspiracja obejmuje cykl 5 spotkań wg tematyki Modułów, prowadzone online i stacjonarnie. Stacjonarne spotkania będą prowadzone w siedzibie Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. To udział w wykładach online do 15 godzin oraz udział w 2 spotkaniach stacjonarnych w Warszawie (nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu, cateringu)

Program rozpoczyna się we wrześniu 2022 i trwa do grudnia 2022.

Program My BB Inspiracja jest bezpłatny. 

Tak jest możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia Programu, jeśli uczestniczka uczestniczy przynajmniej w 80% wykładów. Aby otrzymać certyfikat należy to zgłosić na adres: fundacjaLBC@ladybusinessclub.com. W tym celu należy uiścić opłatę na rzecz Fundacji LBC w wysokości 290 zł brutto bezpośrednio na konto Fundacji LBC. Zgłoszenia oraz wpłaty można dokonać od momentu zapisu do końca grudnia 2022. 

  1. dla właścicielek firm prowadzących biznes przynajmniej 3 lata i zatrudniających do 50 osób
  2. managerek zarządzających przynajmniej 5 lat w firmach
  3. właścicielek chcących rozwinąć swoje kompetencje, jak i działania firmy
  1. zapisać się na listę uczestników, link na stronie projektu 
  2. wypełnić wymagane pola w zgłoszeniu, w tym nazwą prowadzonej firmy oraz ilość prowadzonych lat firmę
  3. wyrazić zgody na przetwarzanie danych/wizerunku
  4. wyrazić zgodę na Regulamin My BB Program Inspiracja I EDYCJA.

Udział w Modułach stacjonarnie i online to wykłady prowadzone w formule po 60 minut. W każdym z modułów zakłądamy po 3 wykłady. Jest to do 15 godzin zegarowych. 

Tak. Uczestniczki My BB Program Inspiracja I EDYCJA będą miały pierwszeństwo w zapisie do My BB Program Rozwojowy  – edycja 6 miesięczna. Udział w tym programie będzie pełnopłatny, a ilość miejsc ograniczona.

Wesprzyj Fundację!

Wesprzyj nasze działania, pomóż realizować nasze projekty, które edukują i zachęcają do rozwoju zawodowego kobiety. Twórz razem z nami lepszą atmosferę dla budowania kobiecej przedsiębiorczości w Polsce.

Realizując projekty CSR z Fundacją LBC wspierasz rozwój przedsiębiorczości polskich kobiet biznesu, działających od ponad 2 lat na rynku. Pokazujemy możliwości komunikacji, edukacji oraz współpracy w przestrzeni kobiet chcących podnosić swoje kompetencje oraz rozwijać firmy.

Opieramy działania na wartościach relacji, empatii i inspiracji. Patrzymy na biznes w sposób otwarty, komunikacyjny, gdzie działa efekt synergii oraz możliwość współpracy.

Pomóż nam szerzyć ideę przedsiębiorczości wśród kobiet oraz realizować projekty edukacyjne poprzez darowiznę.

Darowiznę można przekazać na dowolnie wybrane działania statutowe organizacji.

Fundacja LBC Business Women Foundation
ING 50 1050 1025 1000 0090 8028 0739

Wszystkim Darczyńcom, Firmom oraz Instytucjom, którzy wspierają już nasze działania serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie.

Darowizny od osób fizycznych przekazane na cele statutowe można odliczyć od podstawy opodatkowania darowiznę w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu.

Darowizny od osób prawnych przekazane na cele statutowe można odliczyć od podstawy opodatkowania darowiznę w kwocie nie wyższej niż 10% uzyskanego dochodu.

Dołącz do grona
naszych Partnerów