User Photo

Gracjana Rytwińska-Jaworska

New Earth sp. z o.o.
Gold
  • Warszawa, Polska

"If You're Going Through Hell, Keep Going" - Winston Churchill

Podsumowanie

Managerka z 10-letnim doświadczeniem. Przedsiębiorczyni od 2017 r. Współzałożycielka, CEO i Członkini Zarządu New Earth sp. z o.o.

Umiejętności

  • Biznes i strategia
  • Sprzedaż

Branże

  • Szkolenia i kursy
  • Nieruchomości

Moja oferta

Chętnie pomogę w znalezieniu i zakupie najpiękniejszych nieruchomości gruntowych na Warmii, Mazurach i nad Zalewem Wiślanym. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Sprzedajemy działki na potrzeby mieszkaniowe, rekreacyjne oraz inwestycyjne. Nasze know-how w zakresie podziału, projektowania przestrzeni wspólnych i zwielokrotniania zysku sprzedajemy również naszym Klientom jako produkt dla ich działek na terenie całej Polski.

Mogę pomóc w:
- znalezieniu idealnego gruntu na Warmii i Mazurach (i nie tylko)
- lokowaniu kapitału w grunty
- formalnościach po zakupie gruntu
- sprzedaży posiadanych nieruchomości, w tym w wycenie, podziale i kwestiach formalnych
- tematach inwestycyjnych, niekoniecznie oparach na gruntach
- tworzeniu procedur i struktur organizacyjnych dla powstających lub nowych firm

Aktualnie szukam

- poleceń Klienów poszukujących nieruchomości gruntowych na potrzeby własne lub inwestycyjnie

Interesuję się

Moje serce należy do żeglarstwa. To na jachcie odpoczywam, łapię oddech, podróżuję i odkrywam najpiękniejsze miejsca na świecie. Jestem również pasjonatką jogi, która w połączeniu z medytacją pozwala mi oczyścić umysł i wzmocnić ciało w nieinwazyjny sposób. Trzecią sportową miłością jest rower. Jeżdżę na wyprawy małe i duże, z sakwami i bez. Uwielbiam gotować i piec. Regularnie eksperymentuję w kuchni w poszukiwaniu najlepszych przepisów na wegetariańskie odpowiedniki kiedyś ulubionych dań. Szczególnie upodobałam sobie kuchnię włoską i azjatycką. Od niedawna rozwijam również moje zainteresowanie psychologią. Rozpoczęłam studia ze specjalnością psychologia kliniczna oraz psychoterapia. Moje ulubione zagadnienia psychologiczne dotyczą psychologii biznesu, psychologii kryminalistyczno-śledczej i psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym z elementami psychoterapii schematów. Najchętniej adoptowałabym wszystkie bezdomne istnienia na tym świecie. Niestety, nie jest to możliwe, więc angażuję się w akcje charytatywne na rzecz schronisk i organizacji pomagających małym i dużym ( także tym hodowlanym) zwierzakom. Prywatnie rozpieszczam w domu dwa koty i psa.

Go Digital

Odzyskaj czas i przestrzeń
dla swojego biznesu