To, kim dzisiaj jesteś, jest sumą Twoich doświadczeń, historii, Twoich porażek, ludzi, których poznajesz na swojej drodze, społeczności, którymi się otaczasz. 

To gdzie dzisiaj jesteś to zupełnie inne miejsce, w którym byłaś rok temu czy kilka lat temu. Dostrzeż jak wiele zrobiłaś, zmieniłaś, ulepszyłaś w swoim biznesie.

Porównuj się tylko do siebie, bo każdego dnia jesteś już w innym miejscu, z lepszą perspektywą i większą świadomością. Na drodze, którą sama wybierasz i którą tworzysz.

W 6 edycji Plebiscytu Lady Business Awards zostaną wyłonione laureatki tytułu Lady Business 2022. Co roku zostaje on przyznawany za wyjątkowe osiągnięcia, wkład w rozwój różnych obszarów biznesu i wspieranie innych kobiet.

Jakie statuetki są przyznawane?

  • statuetki w kategoriach WSPARCIE i INSPIRACJA wyróżnienie dla 2 członkiń LBC, które zostaną wybrane przez społeczność członkiń LBC na podstawie ankiety;
  • statuetki PRZEDSIĘBIORCZA KOBIETA TO TY wyróżnienie dla 3 inspirujących kobiet biznesu, wybór zostanie dokonany przez Kapitułę LBA 2022.
  • statuetka WYRÓŻNIENIE SPECJALNE Fundacji LBC

Czy ten tytuł mogą otrzymać tylko członkinie Lady Business Club?  

Nie! Zgłosić może się każda kobieta prowadząca biznes minimum 2 lata. Udział w plebiscycie jest bezpłatny.

Jak się zgłosić?

Wystarczy wejść na stronę główną Lady Business Awards i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Opisać w nim m. in. swoje osiągnięcia, zakres działalności zarówno biznesowej, jak i społecznej. Można także zgłosić inna kobietę, która Twoim zdaniem inspiruje i motywuje poprzez swoją działalność.

Zgłoszenia można wysyłać do 25 października 2022.

W tym roku hasłem przewodnim wydarzenia jest #porownujsiedosiebie

Wyniki tegorocznej edycji Plebiscytu zostaną ogłoszone podczas uroczystego Wieczoru Lady Business Awards w Warszawie, który odbędzie się 18 listopada o godzinie 19:00 w Hotelu Airport Okęcie. 

Aby wziąć udział w Wieczorze kup bilet >>>TUTAJ<<<

AGENDA

18:30rejestracja uczestników, 

19:00 – rozpoczęcie Wieczoru LBA, wystąpienie założycielki Lady Business Club i Prezes Fundacji LBC

19:30 – 20:15 Wystąpienie Janiny Bąk, autorki bloga i firmy JaninaDaily.com

20:15 – 21:30 – wręczenie Statuetek dla Laureatek 6 Edycji Plebiscytu Lady Business Awards 

21:30 zakończenie części oficjalnej i zaproszenie na poczęstunek

Więcej informacji o wydarzeniu i plebiscycie tutaj: https://ladybusinessawards.pl/ 

Aby wziąć udział w Wieczorze kup bilet >>>TUTAJ<<<

To będzie niezapomniany wieczór! Strój wieczorowy. Prosimy o zabranie pozytywnego nastawienia, otwartość na nowe kontakty mile widziana 😉

Bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami o wydarzeniu śledząc nas w social mediach: 

Profil na Facebook’u 

Profil na Instagramie 

__________________

Organizator:

Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną. Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie. Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Współorganizator: Lady Business Club – pierwsza na świecie platforma biznesowa łącząca i promująca przedsiębiorcze Polki z całego świata, zarządzające firmami minimum 2 lata. Przestrzeń dla kobiet biznesu, zainteresowanych aktywnym rozwojem swojego biznesu, promocją usług i produktów oraz dzieleniem się wiedzą i doświadczeniem.

To społeczność przedsiębiorczych Polek działająca aktywnie w realu i online od 2011 roku.Wspiera i inspiruje kobiety biznesu w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez działania PR i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie. Wspiera członkinie w podnoszeniu kompetencji i rozwoju ich firm.

Dowiedz się więcej  TUTAJ

fundacja lbc | lady business awa | lady business club | plebiscyt dla kobiet biznesu

Czytaj także