Okazanie wdzięczności polega na nieodpłatnym przekazaniu bonów m.in. na usługi fryzjerskie, kosmetyczne, spa&wellness, odnowę biologiczną, fitness oraz treningi personalne. Organizator dopuszcza możliwość przekazania także bezpłatnych bonów na usługi o innym charakterze, przy czym sytuacje takie są rozpatrywane indywidualne i muszą zostać zaakceptowane przez organizatora akcji. Beneficjentami akcji są lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczny, salowe oraz personel medyczny pracujący w ramach zwalczania COVID-19 w Szpitalach w całym Kraju. Akcja ma swoich przedstawicieli w różnych miastach w Polsce.

zrzut-ekranu-2020-04-20-o-11-50-34

Przedstawiciele miast, poprzez prowadzenie kampanii informacyjnych na profilach Facebook  zbierają zgłoszenia od osób, podmiotów które wyrażają chęć przystąpienia do akcji.  Przedstawiciele miast wybierają też Beneficjenta Akcji. W pierwszej kolejności będą to  Szpitale Zakaźne, gdzie przebywają pacjenci zakażeni bądź z podejrzeniem zakażenia COVID-19, o ile taki istnieje w mieście, którego są Przedstawicielami. Bony będą przekazywane osobiście jeśli będzie to możliwe, lub zostaną wysłane do placówek, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z przedstawicielami szpitala. Do każdej paczki z bonami zostanie dołączony list dziękczynny.

zrzut-ekranu-2020-04-20-o-11-51-35

Bony są ważne do realizacji od września 2020 r. do grudnia 2021 r.

Źródło: Regulamin Akcji #PIĘKNODLABOHATEREK Facebook

Czyż to nie wspaniały gest branży Beauty? Branża, która dotkliwie odczuwa skutki pandemii potrafi się zjednoczyć, dostrzec wysiłek włożony w morderczą walkę z wirusem i obdarować tym co oferuje na co dzień odpłatnie. Jak doskonale wiemy, pielęgniarki, salowe nie zarabiają  dużych pieniędzy i niejednokrotnie nie mogą sobie pozwolić na wizytę u kosmetyczki czy manicurzystki nawet raz w miesiącu. Osobiście znam klika pielęgniarek, które poza etatem w szpitalu dorabiają w prywatnych przychodniach, ale maja kredyty, zobowiązania i o wizycie w salonie mogą tylko pomarzyć. Dlatego, jak tylko dowiedziałam się o tej akcji, jako właściciel kliniki SC Beauty Clinic na Saskiej, bez chwili zastanowienia postanowiłam się przyłączyć.

Mam nadzieję, że nasze waleczne bohaterki ze służb medycznych zechcą przyjąć ode mnie ten prezent. W SC Beauty Clinic na Saskiej będzie to zabieg pielęgnacyjny na twarz – peeling  kawitacyjny/oxybrazja z rewitalizującym serum i maską odżywczą.

Już nie możemy się doczekać!

Autor: Małgorzata Kowalska-Płachta – właścicielka SC Beauty Clinic Warszawa Saska

małgorzata kowalska - płachta | piękno dla bohaterek | sc beauty clinic warszawa saska

Czytaj także