Przedsiębiorczość to nie tylko zarabianie pieniędzy ale i budowanie relacji z klientami , czasem najtrudniej odnaleźć się na własnym podwórku. Lokalni przedsiębiorcy często znani są bardziej w kraju lub za granicą niż wśród społeczności w której prowadzi swoja firmę .

„Bądź świadomym przedsiębiorcą” to cykl wartościowych, merytorycznych i networkingowych wydarzeń biznesowych, mających na celu budowanie społeczności przedsiębiorców wzajemnie się wspierających i współpracujących ze sobą.

– To forma promocji firm z powiatu ostrowskiego na ogólnopolską skalę oraz promowanie miasta i jego działalności biznesowej.

– To wymiana wiedzy i doświadczenia aktywnych przedsiębiorców, którzy są zainteresowani poznawaniem nowych narzędzi i trendów w prowadzeniu i zarządzaniu firmą.

Konferencja uzyskała wsparcie Funduszu Grantowego Dobrego Sąsiedztwa, które w działalność Stowarzyszenia dostrzegło ogromny potencjał i rzeczywiste realizowanie potrzeb lokalnego biznesu. Dzięki wsparciu Funduszu Grantowego mamy możliwość zorganizowania nieodpłatnej konferencji z ogromna dawką najlepszej wiedzy specjalistów .

Główny cel konferencji:

  • Merytoryczne i praktyczne rozmowy o prowadzeniu biznesu;
  • Rozwój osobisty oraz zawodowy;
  • Skuteczne promowanie przedsiębiorcy poprzez budowanie ich wartości marki;
  • Wymiana doświadczeń i nawiązywanie nowych, cennych relacji biznesowych;
  • Promocja lokalnego biznesu na obszarze całej Polski.

Spotkanie adresowane jest do osób:

  • Prowadzących własne firmy;
  • Zarządzających przedsiębiorstwem lub innymi organizacjami oraz zajmujących decyzyjne stanowiska w firmie;
  • Zainteresowanych budowaniem własnej marki;
  • Przedsiębiorczych i aktywnych zawodowo, pragnących zmiany w życiu i biznesie.

KONFERENCJA „Bądź Świadomym Przedsiebiorcą”

9.06.2017 r. GODZ. 17.00 

PROGRAM  

16.45 – 17.00   REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

17.00 – 17.15 OTWARCIE SPOTKANIA

17.15 – 17.35 PRZEMÓWIENIE ZAPROSZONYCH GOŚCI

17.40 – 18.20 WYSTAPIENIE – MAŁGORZATA KUSYK

Dobra strategia fundamentem przedsiębiorstwa

Dziś liczy się, jak szybko tworzymy nowe możliwości, kreujemy nowe pomysły oraz jak szybko generujemy nową wartość dla klienta.

18.25 19.00 WYSTAPIENIE – PAWEŁ NOWAK
Jak sprawić by klienci do nas wracali i mówili o nas innym?
Jakie zachowania pracowników zaangażowanych w sprzedaż i kontakt z klientem – świadome lub nie – sprawiają, że klienci – świadomie lub nie – wracają i dodatkowo polecają innym naszą firmę, produkty i usługi.  

19.05 – 19.25 WYSTAPIENIE – BOŻENA KRAWCZUK
Dane osobowe, prawnie, praktycznie, po ludzku – o co chodzi?

Co zrobić aby przygotować się do spełnienia wymogów RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.).

19.30 -20.00 PRZERWA (kawa, poczęstunek)

20.05 -20.40 WYSTAPIENIE – EMILIA BARTOSIEWICZ
Kreowanie marki w Internecie. Dobry PR to klucz do sukcesu

Profil publiczny jak stworzyć wirtualne cv aby zwiększyć swoją rozpoznawalność w internecie? Jak dobrać odpowiednie kanały do promocji swojej marki.

20.45-21.15 WYSTAPIENIE – ŁUKASZ MROWIŃSKI

Historia firmy ETNO CAFÉ
Niezwykła podróż do świata kawy, która stała się pasją i biznesem, odkrywaniem i międzynarodową współpracą. Ciekawa historia i aromatyczny smak wyśmienitej, świeżo mielonej kawy prosto z Etiopii.

21.20 NETWORKING, PYTANIA DO EKSPERTÓW

Dodatkowe informacje o prelegentach na naszej stronie http://swiadomiwbiznesie.pl/prelegenci-konferencji-ii/

Informacja o Prelegentach ;

Małgorzata Kusyk: Właścicielka firmy AgilePMO, certyfikowana project managerka, turkusowa liderka, mentorka, trenerka i wykładowczyni MBA, twórczyni innowacyjnych szkoleń i metodyk z zakresu zarządzania projektami, w tym pierwszej Akademii Transition Managera.

Praktyk zarządzania projektami z wieloletnim doświadczeniem, które zdobyła prowadząc globalne projekty na całym świecie w różnych sektorach i branżach, łącząc w nich podejścia zwinne z tradycyjnymi. Tak jak Michael Jordan wierzy, że „dzięki talentowi możesz wygrywać spotkania, ale to inteligencja i gra zespołowa sprawia, że wygrywa się mistrzostwa”. Prelegentka na konferencjach w Polsce i na świecie, autorka wielu artykułów oraz inspirującego bloga. Od wielu lat aktywnie działa w stowarzyszeniu Project Management Institute®.

Emilia Bartosiewicz: Ekspert budowania osobistej marki w sieci. Dyrektor Zarządzająca w Spółce Business Unlimitedtwórczyni i prezes Lady Business Club – pierwszego w Polsce ogólnopolskiego klubu biznesowego dla właścicielek firm. Redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl. Współtworzy Akademię Marki z Klasą.

Od 6 lat pracuje z przedsiębiorcami nad skutecznym zwiększaniem ich rozpoznawalności w internecie. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 200 właścicielek firm w Polsce, biorąc udział w tworzeniu ich profili publicznych. Doradza w wyborze odpowiednich kanałów social media i narzędzi zwiększających obecność przedsiębiorcy w sieci, skutecznych kampaniach PR-owych oraz udziela konsultacji z zakresu treści stron internetowych i tworzeniu profili indywidualnych.

Bożena Krawczuk: Ponad 20 letnie doświadczenie w biznesie, czynny Administrator Bezpieczeństwa Informacji w kilku firmach, auditor ISO 27001,  szkoleniowiec, właściciel Kancelarii Bezpieczeństwo Informacji, prezes Zrzeszenia Inspektorów Ochrony Danych, członek Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. Specjalizuje się we wdrażaniu systemów ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą. Ma za sobą ponad sto wdrożeń w firmach branż medycznych, przemysłowych, szkoleniowych, wiele przeprowadzonych szkoleń których wartość wypływa z doświadczenia zawodowego zdobytego podczas pracy z podmiotami gospodarczymi.

Paweł Nowak: Przedsiębiorca, filantrop, wykładowca i szkoleniowiec. Niezwykle charyzmatyczna postać, która potrafi zainspirować do aktywności biznesowej i spojrzeć na nią z zupełnie innej perspektywy. Zakochany w firmie, z którą współpracuje i zakochany w koncepcji biznesowej, dzięki której święci triumfy. O tej miłości napisał książkę „Zanim osiągniesz sukces”, która dzięki bardzo dobremu przyjęciu w Polsce już wkrótce ukaże się w wydaniu anglojęzycznym. Człowiek z wielkimi marzeniami i jeszcze większym sercem. Wybuchowa mieszanka wiedzy, doświadczenia i motywacji spójnej z misją tworzenia.  W ciągu dwudziestu lat swojej kariery zawodowej przeprowadził tysiące rozmów biznesowych i w dalszym ciągu dzieli się wiedzą jak osiągnąć sukces w życiu osobistym i zawodowym.

Łukasz Mrowiński: Prezes Zarządu Hamda Trade Sp. z o.o. (właściciela marki ETNO CAFÉ) oraz członek zarządu Cafeway Group S.A.

Mówi o sobie: „Najlepszy specjalista od kawy wśród prawników, najlepszy prawnik wśród specjalistów od kawy… przynajmniej w Polsce”. Przez 12 lat zdobywał doświadczenie prawnicze wykonując zawód doradcy podatkowego m.in. w KPMG oraz w Europejskim Funduszu Leasingowym do momentu, gdy zdecydował zmienić kompletnie swoją karierę zawodową i założył ze znajomymi firmę kawową. Obecnie współzarządza grupą spółek, które synergicznie rozwijają się na rynku kawowym w obszarze produkcyjnym (kawa I napoje kawowe) i usługowym (sieć kawiarni).

Szczegóły i zapisy: www.swiadomiwbiznesie.pl

konferencja biznesowa | ostrów wielkopolski | świadomi w biznesie

Czytaj także