Kobieca Flota dotąd nie była tak kobieca!

Magazyn FLOTA – organizator największych flotowych eventów w Polsce – zaprasza panie zarządzające służbowymi car parkami do udziału w 4. edycji Kobiecej Floty – jedynego projektu skierowanego dla fleet managerek w Polsce.

Kobieca Flota to projekt skierowany do kobiet, które pełnią rolę na stanowiskach fleet managerów, prezesów, dyrektorów, dyrektorów finansowych lub do części ich obowiązków należy sprawowanie pieczy nad samochodami służbowymi.

Formuła szkolenia oparta jest o problemy fleet managerek, z którymi borykają się na co dzień, a bloki tematyczne podzielone są na część merytoryczną i warsztatową. Udział w szkoleniu pozwala nie tylko na podniesienie zawodowych kwalifikacji i efektywności osobistej, ale i realnie wpływa na jakość zarządzania firmowym car parkiem.

kobieca_flota_logo_2017-2

 

Do projektu zapraszamy około 70 uczestniczek. Szkolenie odbędzie się 15-16 marca 2017 w Hotelu Przystań w Olsztynie. Panie w eleganckiej atmosferze zgłębiają wiedzę flotową, poznają najnowsze trendy (nie tylko motoryzacyjne) i modele najnowszych samochodów, które mogą testować podczas jazd miejskich po trasach Warmii i Mazur. Na panie czeka również wiele niespodzianek przygotowanych przez Partnerów projektu.

Odwiedź stronę wydarzenia: www.kobiecaflota.pl i już dziś zapisz się na dwudniowe, pełne wrażeń wydarzenie!

Portal ladybusiness.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Czytaj także