Gdzie możesz zainspirować się niezwykłym wyposażeniem, olśniewającym wnętrzem, które zaprojektowali specjaliści Eichholtz? Gdzie można znaleźć odwołanie do pochodzących zza oceanu stylów: hamptons, nowojorskiego albo contemporary, tak by można je było przenieść do własnych wnętrz?

Salon Eichholtz by CLUE Studio wygląda jak luksusowy apartament. To największa w Polsce ekspozycja mebli i akcesoriów tej wyjątkowej holenderskiej marki.

Luksus, przepych, glamour nieodzownie kojarzą się z marką Eichholtz. To wszystko odnajdziemy w warszawskim CLUE Studio, które na powierzchni aż 240 mkw. oferuje największą ekspozycję mebli i akcesoriów firmy. Salon posiada status sklepu flagowego Eichholtz. 

Wnętrze podzielone zostało na kilka zaaranżowanych starannie pomieszczeń: jadalnię i sypialnię.  oraz strefy wypoczynkowe. Wyrazem maksymalistycznego podejścia do aranżacji wnętrz, będącego istotą marki, są ich przepych i elegancja. 

Co ważne, tylko w CLUE Studio można zobaczyć na ekspozycji kilkanaście modeli mebli, takie jak biblioteki, witryny, duże stoły, komody, konsole, fotele czy sofy. Ich uzupełnieniem jest bogata kolekcja akcesoriów: wazy, dekoracje, figurki, lampy. 

Szukasz miejsca, w którym projektanci Eichholtz przygotują indywidualny projekt całego wnętrza? Zapytaj się, jak możesz skorzystać z tej specjalnej usługi w Clue Studio. 

Eichholtz zachęca do łącznia ze sobą różnych modeli, co umożliwia bogata oferta i spójny styl. Dzięki temu wnętrze domu może zmieniać się w czasie i narastać o kolejne przedmioty bez obawy o utratę swojego charakteru. A jaki on jest? Niewątpliwie projektanci Eichholtz kochają luksus i realizują go w pełnym znaczeniu tego słowa… Firma od ponad 25 lat konsekwentnie kreuje styl nowoczesnej klasyki, za którym podążają inni producenci. 

Holenderską markę  wyróżnia wysoka jakość oraz niezwykle szeroka oferta mebli i akcesoriów.

Pobrzmiewają w nich również nuty orientalne, na co wpływ mają liczne podróże do Azji Theo Eichholtza, założyciela firmy. W kolekcji marki wyróżnić można trzy linie. Classic utrzymana jest w ciemnej kolorystyce, która aktualnie śmiało wkracza do domów. Linia Modern Classic to geometryczne formy lśniące chromem, złotem i szkłem. Natomiast seria Contemporary wprowadza do wnętrza ciepły nastrój za sprawą drewnianych wykończeń i mięsistych welurów. 

Aby najpełniej doświadczyć magicznego świata Eichholtz zachęcamy do odwiedzin CLUE Studio przy ul. Sytej 93 w Warszawie.

Zapraszamy.

Więcej informacji >>>TUTAJ<<<

clue studio | eichholtz | styl hamptons | styl nowojorski

Czytaj także