“Konferencja to odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet, które szukają elastycznych rozwiązań zawodowych. Mamy chcą realizować się, być niezależne finansowo i jednocześnie mieć więcej czasu dla swoich rodzin.” – podkreśla Aneta Biały, pomysłodawczyni i organizatorka wydarzenia. Dlatego, misją tej ogólnopolskiej inicjatywy jest wsparcie mam w znalezieniu dochodowego pomysłu na własny biznes zgodny z wewnętrznymi zasobami.

W ciągu 3 dni uczestniczki Konferencji poznają autentyczne historie 19 prelegentek, które opowiedzą o tym, jak znalazły biznesowy pomysł na siebie. Wśród prelegentek zarówno znane postacie ze świata biznesu, jak Ola Gościniak czy Agnieszka Gaczkowska, oraz przedsiębiorczynie stawiające pierwsze biznesowe kroki. Niezależnie od stopnia doświadczenia, łączy je wspólny mianownik. Każda kiedyś podjęła decyzję, że spróbuje. To właśnie podczas konferencji podzielą się prawdziwymi wyzwaniami i praktycznymi wskazówkami, które wpływają na trwałość biznesu i odnoszone sukcesy.

Konferencja podzielona jest na trzy bloki tematyczne, a każdy dzień ma inne hasło przewodnie:
Dzień 1 (23 maja): „Znajdź pomysł na siebie” gdzie gościem dnia jest Danuta Rolinger-Bednarska z Rolinger PR
Dzień 2 (24 maja): „Zamień pomysł w biznes” i dwie gościnie specjalne – Ola Gościniak z Jestem Interaktywna i Agnieszka Gaczkowska z Oplotki.pl
Dzień 3 (25 maja): „Zainspiruj się i zapal do działania” gdzie gościem dnia jest Małgorzata Wargocka – laureatka Polish Businesswoman Awards 2022

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne. Inicjatywie patronują Klub Przedsiębiorczych Mam, Fundacja Rodzic w Mieście, Lady Business, Lady Business Club, Oplotki.pl, Prawo-Mamy, Rolinger PR, My Mamy Moc. W nawiązaniu do wyników raportu Fundacji Rodzic w Mieście na temat zawodowych wyzwań matek, patroni wystąpią trzeciego dnia w krótkiej debacie. Celem spotkania jest wskazanie konkretnych rozwiązań i zakresu wsparcia, po jakie warto, aby mamy siegały, kiedy szukają odpowiedzi na pytanie “co dalej”.

Zapraszamy wszystkie ambitne kobiety, które szukają pomysłu na siebie i chcą zacząć swoją przygodę z biznesem do wzięcia udziału w konferencji „Czas na Biznes Mamy”.

Rezerwacja miejsc pod linkiem >>>TUTAJ<<<

biznes mamy | konferencja biznesowa | konferencja dla kobiet

Czytaj także