“Zdolność do osiagania sukcesu w dużej mierze zależy od tego, na ile ktoś potrafi się skupić na danym pragnieniu i przeobrazić je w palące pragnienie”. Napoleon Hill

Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą, ogólnopolskie i prestiżowe organizacje zapraszają do udziału w ogólnopolskiej akcji MARKA aktywnej KOBIETY SUKCESU

Wydarzenie należy do cyklu spotkań i konferencji w wybranych miastach Polski. Akcja adresowana jest do wszystkich przedsiębiorczych kobiet, które myśląc o własnym rozwoju zawodowym i biznesowym szukają fachowego wsparcia i sprawdzonych kontaktów.

Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą zapraszają do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, w trakcie którego właścicielki firm usłyszą m.in. o tym co decyduje, że ktoś odnosi sukces w swojej dziedzinie i staje się Marką? Najlepszych spośród najlepszych – przedsiębiorców, prezesów, sportowców, sprzedawców i wielu innych – łączy kilka podobnych cech. PRZEPIS NA SUKCES ISTNIEJE.

Przepis na sukces jest przewidywalny, powtarzalny i prosty, choć wymaga inicjatywy i aktywności. Sukces nie jest wynikiem tajemnej receptury, ale składową solidnej pracy, koncentracji na podstawach, pozytywnego myślenia i pragnienia sukcesu połączonego z pragnieniem wniesienia dobra w życie innych.

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór, buduj z nami ogólnopolską SPOŁECZNOŚĆ AKTYWNYCH KOBIET SUKCESU. Posłuchaj tych, którzy poprzez sport osiągnęli mistrzostwo, a dowiesz się jak bardzo sukces jest w zasięgu Twojej ręki.

Podczas spotkania:
– dowiesz się jak skupiać się na własnych celach i wizji by odnieść upragniony sukces
– poznasz sposoby na rozwój siły psychicznej i emocjonalnej, by wzmacniać odporność na presję, trudności i zmiany
– poznasz które mistrzowskie sposoby trenowania umysłu oraz ciała możesz z powodzeniem stosować samodzielnie
Nasi prelegenci to doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach, którzy otwarcie i trafnie przedstawią temat spotkania. To mega dawka energii do działania oraz specjalistyczna wiedza.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy:
– członkinie klubu Lady Business Club oraz ich gości
– przedsiębiorcze Panie, prowadzące firmę minimum 2 lata (małe, średnie i duże firmy)
– uczestniczki Programu Personal Branding „Bądź widzialną Marką” Akademii Marki z Klasą
– kobiety biznesu które chcą budować przewagę konkurencyjną i tworzyć markę własnego nazwiska
– przedsiębiorcze i aktywne osoby, które chcą zmiany w życiu i biznesie
Wieczór Biznesowy to niepowtarzalna okazja do budowania szczerych relacji, jak i również możliwość spędzenia czasu w gronie wybranych osób, prowadzących własny biznes. To dawka praktycznej wiedzy z zakresu promocji firmy, budowania marki, wizerunku oraz budowania własnej przewagi ma rynku.

Lady Business Club to pierwszy ogólnopolski, elitarny klub dla właścicielek firm – kobiet z klasą, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. Klub powstał trzy lata temu i działa zgodnie z misją wspierania pozycji Kobiet biznesu poprzez budowanie ich pewności siebie, doskonalenie kompetencji rozwoju zawodowego i osobistego oraz budowanie rozpoznawalności ich osobistej marki w świecie realnym oraz w internecie. To również sieć społecznościowa, w której klubowiczki – mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe; to miejsce, które przyciąga kobiety świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijają osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą to pierwsza organizacja szkoleniowa, która kompleksowo łączy proces budowania osobistej marki z działaniami marketingowymi, PRowymi, wizerunkowymi z rozwojem osobistym. Akademia to zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, etykieta, osobisty marketing w sieci, e- wizerunek, stylizacja ubioru, fryzury i wizaż, fotografia biznesowa. Akademia Marki z Klasą specjalizuje się w Personal Branding i proponuje półroczny Program budowania marki osobistej Bądź widzialną Marką. Program dedykowany jest właścicielom małych, średnich i dużych firm oraz osobom indywidualnym, którzy poprzez rozpoznawalność nazwiska chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość swoich usług i produktów.

W sytuacji mniejszego dostępu kobiet do nieformalnych sieci kontaktów, w ramach których wymieniana jest większość istotnych informacji, należy stworzyć elitarny system wspierania i promowania siebie oraz własnych firm. Lady Business Club, pierwszy ogólnopolski klub powstał trzy lata temu i działa zgodnie z misją wpsierania pozycji Kobiet biznesu poprzez budowanie ich pewności siebie, doskonalenie kompetencji rozwoju zawodowego i osobistego oraz budowanie rozpoznawalności ich osobistej marki w świecie realnym oraz w internecie – mówi Emilia Bartosiewicz – prezes Lady Business Club


PRELEGENCI:

SebastianSEBASTIAN GARDIASZ – pierwszy zawodowy golfista pochodzący ze Śląska, trener w MMGolf Academy, która działa na polu golfowym Srebrne Stawy w Bytomiu. Jego przygoda z golfem zaczęła się już 15 lat temu i trwa do dzisiaj. Za swój cel stawia sobie rozpropagowanie tego pięknego sportu na Śląsku. W Akademii prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jego motto golfowe: SPRAW ABY GOLF STAŁ SIĘ TWOJĄ PASJĄ.


ThasisMONIKA MIŁOSZ – THASIS – tancerka, choreograf, psycholog i instruktorka tańca brzucha. Od 2003 roku rozwija swoje umiejętności pod okiem największych i najsławniejszych: Magdy El-Leisy, Orit Maftsir, Khaled‘a Mahmoud, Zazza Hassan, Ethab Atia. Szkoliła się także u Polskich instruktorek, wśród nich jej największą inspiracją była i jest Saida, do znaczących zalicza także Samirę, Alaya Shirin, Jasmin Mouslum, Elwirę Janitzky. Każda z wymienionych osób obudziła w niej różne cząstki, z których stworzyła swój własny styl. Stale wraca do korzeni, do sztuki klasycznego Raks Sharki. Do dnia dzisiejszego z ogromną przyjemnością uczestniczy w warsztatach organizowanych w Polsce, a także zagranicą.

EWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Twórca i Prezes Akademii (www.akademiamarkizklasa.pl), współtworzy Lady Business Club. Od 2004 Certyfikowany coach, mentor, Master Business Trainer, ekspert centrum kariery GoldenLine prelegentka konferencji dla kobiet, praktyk storytellingu, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką, czas wolny aktywnie spędza z rodziną. Biega, jest maratończykiem, zgłębia sztukę jeździectwa, szuka wciąż nowych wyzwań i skutecznych dróg rozwoju. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

A swoje historie sukcesu opowiedzą uczestniczki spotkania, kobiety sukcesu chcące dzielić się swoimi doświadczeniami.

Do udziału w spotkaniu zapraszają:
EMILIA BARTOSIEWICZ – założycielka i prezes Lady Business Club – pierwszego w Polsce elitarnego klubu biznesowego dla właścicielek firm zainteresowanych budowaniem i rozwojem własnej marki oraz promowaniem siebie i swojej firmy. Współzałożycielka Akademii Marki z Klasą, ekspert ewizerunku i personal brandingu w sieci, twórczyni pierwszego w Polsce portalu biznesowego z klasą www.ladybusiness.pl. Szczęśliwa mama 10-miesięczenj Heli.

EWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która stworzyła Akademię Marki z Klasą (www.akademiamarkizklasa.pl), by łączyć tworzenie silnej marki z wymiarem rozwoju osobistego. Prezes Akademii, współtworzy Lady Business Club. Certyfikowany coach od 2004, mentor Master Business Trainer, ekspert centrum kariery GoldenLine, Tworzy silne marki przedsiębiorczych kobiet, prelegentka konferencji biznesowych, praktyk story telling. Autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką


Plan spotkania:
18:00 Rejestracja gości spotkania i networking
18:30 Przywitanie uczestników spotkania – Emilia Bartosiewicz – Lady Business Club, Ewa Czertak – Akademia Marki z Klasą
18:40 Jak rozwijać ciało, by umysł szlachetniał? – …..
19:00 Zrozumieć własny organizm – kluczem szczęśliwego i zdrowego stylu życia. – …..
19:30 Przerwa na nawiązywanie relacji
19:50 Historie kobiet sukcesu
20:00 Rozmowa z prelegentami – pytania z sali
20:30 Przerwa na nawiązywanie relacji
21:00 „Personal Branding – Do jakiego klubu należysz – Klubu zwyczajnych czy klubu Wielkich?” – Ewa Czertak – ekspert personal branding, prezes Akademii Marki z Klasą
21:30 Konkurs wizytówkowy i zakończenie oficjalnej części spotkania

Wstęp: 40 pln płatny przelewem przed spotkaniem: Idea Bank, 95 1950 0001 2006 0190 8280 0002 lub 50 pln gotówką w dniu spotkania, członkinie LBC: 20 pln

Wymagana wcześniejsza rejestracja: ewa.mikolajczyk@ladybusinessclub.com Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA: Pierwszeństwo mają
– członkinie Lady Business Club i ich goście
– właścicielki firm z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnej firmy,
– osoby zarządzające, które chcą budować samodzielnie własną pozycję na rynku (zaproszenie nie dotyczy osób z obszaru szkoleń i coachingu)


NASTĘPNEGO DNIA: 28.01.2015, godz. 9:30 w Park Hotel Diament w Katowicach zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYM warsztacie personal branding ROZMOWY O MARCE.

Czy chcesz BYĆ KIMŚ WIĘCEJ w życiu i biznesie? Przyjdź na dwu i pół godzinne spotkanie z ekspertami Akademii, którzy podzielą się z Tobą wiedzą oraz sprawdzonymi sposobami jak zbudować wartościową i pożądaną osobistą markę.

UWAGA: spotkanie z ekspertami bezpłatne, przerwa kawowa 25 pln (płatne na miejscu przed spotkaniem)

Dlaczego warto poznać ekspertów Akademii?
Pracują z kobietami Biznesu na terenie całej Polski. Wiedzą jak zbudować Markę z Klasą, by stać się cenioną, wiarygodną i pożądaną osobą dla swoich odbiorców. Same odniosły sukces osobisty i finansowy dając dowód na skuteczność proponowanych rozwiązań.

Akademia Marki z Klasą to jedyna na rynku bardzo kompleksowa propozycja dla tych, którzy chcą sprawnie, skutecznie i w jednym miejscu zbudować osobistą markę. Na warsztacie pokazowym pokażemy jak realizować własne cele i marzenia, by stały się źródłem Twoich

Szczegóły TUTAJ

Czytaj także