O nas

narzędzia dla przedsiębiorczej Polki

PORTAL LadyBusiness.pl 

Portal biznesowy skierowany jest do przedsiębiorczych i ambitnych kobiet biznesu, zainteresowanych najnowszymi wiadomościami i trendami. Kobiet, które szukają czegoś więcej niż biznes, aktywnie uczestniczą w życiu kulturalnym i biznesowym. Szukają możliwości promocji siebie i swoich marek. Został założony przez Emilię Bartosiewicz – Brożynę, która od  2011 roku łączy, inspiruje i promuje kobiety prowadzące własny biznes w Polsce i za granicą.

Portal LadyBusiness.pl wystartował w 2012 roku aby prezentować odważne, przedsiębiorcze i ambitne kobiety biznesu, które swoją działalnością i życiem inspirują inne kobiety prowadzące własny biznes. Jest miejscem gdzie można znaleźć ciekawe, merytoryczne i inspirujące informacje z zakresu prawa, księgowości, marketingu i sprzedaży oraz budowania marki. Pokazuje także trendy w designie, modzie, podróżach, ale także informuje o najciekawszych wydarzeniach biznesowych w Polsce i za granicą.

Rozmawiamy i pokazujemy polskich przedsiębiorców, którzy działają w Polsce i za granicą. Ich historie biznesowe i życiowe są przykładem, że warto walczyć o marzenia, realizować cele mimo, że początki nie zawsze bywają proste.

Piszemy o polskich markach, których aktywny rozwój czasem zadziwia, czasem inspiruje a w większości jest motywacją do dalszego działania.

Właścicielem portalu jest Fundacja LBC Business Women Foundation, założona przez Emilię Bartosiewicz w 2017 roku przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną.

Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie. Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Aktywnie propaguje propaguje ideę Lady Business: kobiety przedsiębiorczej, niezależnej, odważnej i pewnej siebie, działającej w oparciu o wartości i etykę biznesową, świadomie budującej markę w internecie.

Podnosi kompetencje kobiet biznesu poprzez organizowanie warsztatów oraz inspirujących spotkań. W ramach Programu Make Your Business Better wspiera działania poprawiające zarządzanie firmą i wzrost konkurencyjności przedsiębiorczych kobiet w Polsce i za granicą.

Bada potrzeby przedsiębiorstw i postaw przedsiębiorczych Polek. Aktywnie łączy kobiece biznesy i zachęca do współpracy z przedsiębiorczymi kobietami. Więcej o Fundacji LBC >>>TUTAJ<<<

PLATFORMA BIZNESOWA LADY BUSINESS CLUB

Pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu i platforma biznesowa działająca od 2011 roku, która łączy i promuje przedsiębiorcze Polki na całym świecie, zarządzające firmami minimum 2 lata lub posiadające minimum 5 lat doświadczenia biznesowego.

Klub zrzesza właścicielki firm, integruje oraz promuje ambitne i przedsiębiorcze kobiety biznesu, zainteresowane rozwojem zawodowym oraz osobistym.

Od 2011 roku klub skutecznie i aktywnie wspiera pozycję kobiet biznesu w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie. Wspiera członkinie w podnoszeniu kompetencji i rozwoju ich firm.

Aktywności Klubu

  • PROMUJ SIEBIE I SWOJĄ FIRMĘ
  • Konkretnie i na temat
  • Platforma LBC
  • MASTERMIND
  • SPOTKANIA OTWARTE LBC
  • SPOTKANIA CZŁONKIŃ LBC

Dołączając do społeczności LBC otrzymujesz wsparcie i szereg konsultacji, możliwość udziału w wydarzeniach oraz promocji Twojej marki. Odwiedź stronę www.ladybusinessclub.com i dowiedz się więcej o tej społeczności, być może to miejsce dla Ciebie i Twojego biznesu!