O nas

narzędzia dla przedsiębiorczej Polki

LadyBusiness.pl 

Portal biznesowy skierowany jest do przedsiębiorczych i ambitnych kobiet biznesu, zainteresowanych najnowszymi wiadomościami i trendami. Kobiet, które szukają czegoś więcej niż biznes, aktywnie uczestniczą w życiu kulturalnym i biznesowym. Szukają możliwości promocji siebie i swoich marek. Został założony przez Emilię Bartosiewicz – Brożynę, która od  2011 roku łączy, inspiruje i promuje kobiety prowadzące własny biznes w Polsce i za granicą.

Portal LadyBusiness.pl wystartował w 2012 roku aby prezentować odważne, przedsiębiorcze i ambitne kobiety biznesu, które swoją działalnością i życiem inspirują inne kobiety prowadzące własny biznes. Jest miejscem gdzie można znaleźć ciekawe, merytoryczne i inspirujące informacje z zakresu prawa, księgowości, marketingu i sprzedaży oraz budowania marki. Pokazuje także trendy w designie, modzie, podróżach, ale także informuje o najciekawszych wydarzeniach biznesowych w Polsce i za granicą.

Rozmawiamy i pokazujemy polskich przedsiębiorców, którzy działają w Polsce i za granicą. Ich historie biznesowe i życiowe są przykładem, że warto walczyć o marzenia, realizować cele mimo, że początki nie zawsze bywają proste.

Piszemy o polskich markach, których aktywny rozwój czasem zadziwia, czasem inspiruje a w większości jest motywacją do dalszego działania.

SPOŁECZNOŚĆ LADY BUSINESS CLUB

Odwiedź stronę www.ladybusinessclub.com i dowiedz się więcej o tej społeczności, być może to miejsce dla Ciebie i Twojego biznesu!

Lady Business Club to pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu. Powstał  w 2011 roku aby integrować środowisko ambitnych i przedsiębiorczych kobiet biznesu, aktywnie zarządzających firmami i budującymi własne marki. Aktywnie wspiera pozycję kobiet biznesu poprzez budowanie rozpoznawalności ich osobistej marki w świecie realnym oraz w internecie (w Polsce i za granicą), wzmacnianie ich pewności siebie, doskonalenie kompetencji rozwoju zawodowego i osobistego i promowanie ich działań.

W ramach społeczności Lady Business Club, którą założyłam, właścicielki firm mogą rozwijać swoje firmy, zwiększać swoją widoczność w sieci, promować produkty i usługi, ale także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi właścicielkami firm. To platforma biznesowa, o której marzyłam na początku mojej biznesowej podróży, a dzisiaj tworzę ją wraz z innymi odważnymi i ambitnymi kobietami biznesu.

Dołącz, zobacz inną perspektywę i zmień swój biznes na lepszy. Taki, o jakim zawsze marzyłaś, i który wreszcie będzie dawał Ci radość.

Kontakt: kontakt@ladybusiness.pl