W trakcie spotkania projektanci Centrum IKEA dla Firm przedstawili aktualne trendy aranżacji biur oraz zaprezentowali nowy asortyment IKEA Biznes. Oferta IKEA została stworzona przede wszystkim z myślą o pracowniku, aby zapewnić takie miejsce pracy, w którym każdy będzie się czuć dobrze. W przestrzeni Centrum na ul. Marszałkowskiej 89 w Warszawie znajdują się przykładowe aranżacje biur, które charakteryzują się świetną ergonomią połączoną z funkcjonalnym designem. Inspiracja idzie w parze z jakością – Centrum IKEA dla Firm przewiduje aż 10 lat gwarancji na sprzedawane produkty z serii profesjonalne biuro.

Centrum podsumowało również pierwszy rok swojej działalności. Przez ten czas kilkadziesiąt tysięcy osób odwiedziło ten wyjątkowy punkt, a ponad 700 firm skorzystało z profesjonalnej pomocy w zakresie wyposażania funkcjonalnych przestrzeni. W sumie zaaranżowano ponad 60 tys. m2 powierzchni biur. Centrum IKEA dla Firm jest pierwszą taką inicjatywą na świecie i biorąc pod uwagę jego dotychczasowy sukces, IKEA rozważa wprowadzanie tego konceptu na inne rynki.

„Cieszymy się, że tylu przedsiębiorców doceniło innowacyjny format przeznaczony specjalnie dla nich. W naszej nowej ofercie znajdą oni jeszcze więcej pomysłów i inspiracji do aranżacji przestrzeni każdej firmy, a nasi eksperci będący na miejscu z chęcią pomogą stworzyć przyjazne i ciekawe wnętrze.” – powiedział Marek Nogieć, Kierownik Centrum IKEA dla Firm.

fot. Centrum Ikea

fot. Centrum Ikea

Nowoczesny biznes w Centrum naszej uwagi – to hasło przewodnie spotkania, które podkreśla indywidualne podejście IKEA do różnorodnych potrzeb klientów. W Centrum IKEA dla Firm przedsiębiorcy mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie wyposażania funkcjonalnych przestrzeni, wsparcie Projektantek oraz atrakcyjne ceny. Więcej informacji o Centrum IKEA dla Firm znajduje się na stronie internetowej.

O Grupie Ingka w Polsce
Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony kolejno z pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela firmy oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd). Wizją IKEA jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy funkcjonalne i dobrze zaprojektowane artykuły wyposażenia domu, które łączą jakość i przystępną cenę. Działamy w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem, realizując strategię People & Planet Positive. Grupa Ingka w Polsce posiada obecnie dziesięć sklepów i zarządza pięcioma centrami handlowymi poprzez IKEA Centres Polska. Zlokalizowane w Jarostach  k. Piotrkowa Trybunalskiego Centrum Dystrybucji zaopatruje 23 sklepy IKEA w Europie Środkowej i wschodniej. Do Grupy Ingka w Polsce należy również sześć farm wiatrowych, które zapewniają jej niezależność energetyczną. W roku finansowym 2018 prawie 29 mln osób odwiedziło sklepy IKEA, a strona www.IKEA.pl odnotowała ponad 97 mln wizyt.

centrum ikea

Czytaj także