Ze względu na to, że mówimy o pielęgnacji bardzo delikatnej i niedojrzałej skóry maluszków – cztery z pięciu produktów w linii przeznaczone są do stosowania od 1. dni życia – proces doboru i połączenia składników był bardzo skrupulatny. Finalne produkty są przebadane pod nadzorem lekarza dermatologa i pediatry, dlatego mamy pewność, że maluchy będą w dobrych rękach i zapewnimy ich skórze odpowiednią pielęgnację.

W linii znajdują się: aksamitna emulsja do kąpieli, delikatny szampon/żel do mycia – to jeden produkt, którego stosowanie rekomendujemy od 3. miesiąca życia, otulająca oliwka pielęgnacyjna, naturalne masełko do twarzy i ciała, a także S.O.S. krem do zadań specjalnych. Wszystkie te produkty zamknięte są w opakowania, które w 100 % podlegają procesowi recyklingu, a także posiadają dwa ważne certyfikaty, którymi są ECOCERT oraz COSMOS.

Każdy z tych produktów to kosmetyk wegański, z certyfikatem Vegan Society, z zawartością minimum 97 % składników pochodzenia naturalnego. Są to formuły ultra delikatne, w większości bezzapachowe. Stworzone tak, aby odpowiadać na potrzeby zarówno skóry zdrowej jak i tej, której towarzyszy np. AZS czy też łuszczyca. Dzięki tak stworzonym recepturom, linia doskonale uzupełnia niszę produktów pielęgnacyjnych dla najmłodszych.

Linia Clochee BABY&KIDS, jest wyjątkowa również dlatego, że ma dwóch ambasadorów: Małgorzatę Rozenek-Majdan oraz Rysia Ryszarda. Znana już wszystkim prezenterka telewizyjna jest mamą, żoną i wulkanem energii. Udowadnia, że kobiety mają ogromną siłę i wolę walki również w spełnianiu marzeń. Z kolei Ryś Ryszard, którego symbol znajduje się na każdym opakowaniu nawiązuje do ekologicznych działań Clochee. W tym przypadku każdy sprzedany produkt związany jest z przekazaniem darowizny do Dzikiej Zagrody w Jabłonowie, aby zapewnić odpowiednią opiekę znajdującym się tam rysiom.

Zobacz wszystkie produkty >>>TUTAJ<<<

Czytaj także