Wkrótce przestrzeń na Niedźwiedziej przestała być wystarczająco pojemna, aby sprostać coraz liczniejszemu i stale rosnącemu gronu użytkowników. Pod koniec 2012 zapadła decyzja o rozszerzeniu działalności i rozpoczęciu budowy autorskiej sieci franczyzowej. Tak powstało COPOINT 2 – bliźniacze biuro coworkingowe w Warszawie.

Kierowani ponad trzyletnim doświadczeniem, założyciele stawiają przede wszystkim na wyjątkową, otwartą oraz nieskrępowaną atmosferę pracy. To, w połączeniu z profesjonalizmem obsługi oraz doskonałą lokalizacją tworzy idealne miejsce do pracy dla osób mających już dość pracy w zatłoczonych kawiarniach czy też biura w zaciszu własnego mieszkania.
Wszechstronna, elastycznie skonstruowana oferta – coworking, biura, sale spotkań oraz wirtualny adres pozwala na zaspokojenie różnorodnych potrzeb biznesowych. Dotychczas, z usług COPOINT skorzystało już kilkuset przedsiębiorców i firm.

W chwili obecnej, dysponując prawie 400m2 powierzchni biurowej w dwóch lokalizacjach COPOINT może poszczycić się mianem największego biura coworkingowego w Warszawie

www.copoint.pl
www.cp2.pl
www.facebook.pl/copoint

Biura | Coworking | Warszawa

Czytaj także