Strefa Wellness & SPA Hotelu Szafir to wymarzone miejsce do wypoczynku i relaksu, stworzone z myślą o pełnym odprężeniu. Część mokra została zaprojektowana tak, aby już po przekroczeniu progu Gość miał poczucie, iż znalazł się w miejscu oderwanym od codziennego zgiełku, gdzie w spokoju będzie mógł odprężyć się przy relaksacyjnej muzyce. Strefa jest wyposażona w basen z biczami oraz prądami relaksacyjnymi, saunę fińską z aromaterapią, łaźnię parową z koloroterapią i jacuzziz hydromasażem daje to gwarancję spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Szafir_SPA_m-30

W SPA znajdują się 4 gabinety odnowy biologicznej. Wyposażone w ekskluzywne kosmetyki firm Klapp Cosmetics i Duaren, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To w nich dzieje się magia, a Goście po zabiegach są zachwyceni.

Któż bowiem nie chciałby się poddać zabiegowi na twarz Cuvee Prestige na bazie winogron królewskich i drobinkami złota, czy otulić swe ciało ciepłem gorącej czekolady…

Oferta SPA zawiera szeroki wachlarz zabiegów na twarz, ciało oraz doskonałych masaży.

Wykwalifikowany personel SPA dba o komfort i jakość świadczonych usług.
Hotel Szafir niewątpliwie jest obiektem dla osób poszukujących odpoczynku i relaksu nad morzem. Jest to miejsce z duszą.

Restauracja Lazurowa Hotelu Szafir przyciąga niepowtarzalnym klimatem i doskonałym jedzeniem.

restauracjalazurowa

Oferuje dania kuchni europejskiej, polskiej oraz nawiązuje do dań regionu Kaszub.
Wszystkie potrawy są przygotowywane wyłącznie ze świeżych produktów regionalnych. Wiosną i latem serwowane są dania lekkie i orzeźwiające oparte na owocach, warzywach i ziołach. Jesień i zima to czas dań sycących i rozgrzewających.

Restauracja Lazurowa

W nowoczesnym, eleganckim wnętrzu Restauracji Lazurowej przy blasku świec i sączącej się muzyce można rozpocząć podróż kulinarną do której zaprasza szef kuchni Tomasz Leśniak.

Kontakt: www.szafirhotel.pl

hotel szafir | restauracja lazurowa | spa nad morzem

Czytaj także