Skąd decyzja o zmianie? – Od początku istnienia klubu założeniem klubu było łączenie biznesów w całej Polsce. Kolejnym krokiem jest wymiana wiedzy i doświadczenia również poza Polską – mówi Emilia Bartosiewicz, założycielka i prezes Lady Business Club, która w najbliższym czasie przekształci się w LBC Business Woman Foundation.

Nowe możliwości promocyjne

Zmiana formy prawnej to nowe możliwości w pozyskiwaniu funduszy, rozwoju projektów promocyjnych i współpracy zagranicznej. Lady Business Club Business Woman Foundation dalej będzie realizowało misję zgodnie z hasłem „Promuj siebie i swoją firmę”, z naciskiem na “siebie”. Oprócz dotychczasowych spotkań biznesowych i brainstormów, fundacja wystartuje z nowym cyklem warsztatów i merytorycznych spotkań biznesowych poświęconych wiedzy praktycznej z zakresu PR-u, social mediów, budowania marki przedsiębiorcy online, prowadzenia firmy czy przetwarzania danych osobowych. W planach są również bezpłatne, praktyczne i inspirujące e-booki, pierwszy dedykowany wyjątkowym kobietom biznesu ukaże się już na początku października.

Fundacja więcej uwagi poświęci zagranicznej promocji polskich przedsiębiorstw prowadzonych przez kobiety. LBC już nawiązało kontakt z klubami biznesowymi między innymi z Wielkiej Brytanii, Luksemburga, Hiszpanii, Portugalii, Bułgarii i Rosji. Celem tej współpracy jest wymiana wiedzy i doświadczenia w zakresie prowadzenia własnej firmy oraz nawiązanie wartościowych kontaktów.

Lady Business Awards dla najlepszych

Pierwszym projektem z międzynarodowymi patronatami będzie Plebiscyt Lady Business Awards 2017. To inicjatywa skierowana do kobiet prowadzących z sukcesem firmy od co najmniej 20 lat, mających na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia zawodowe, cieszących się nieposzlakowaną opinią oraz będących wzorem i inspiracją dla innych kobiet.

Co zyskasz wstępując do LBC?

Kobiety biznesu należące do Lady Business Club stają się rozpoznawalne nie tylko w środowisku lokalnym, ale także ogólnopolskim. Poprzez kontakt z innymi przedsiębiorczymi paniami mają możliwość rozwoju, nie tylko osobistego, ale przede wszystkim zawodowego.

Jak mówią same członkinie, członkostwo to czas zmian, innego spojrzenia na biznes, poznanie nowej perspektywy na te same zagadnienia – mówi Emilia Bartosiewicz. Jeśli jeszcze się wahasz, to najlepszy moment, by przyłączyć się do społeczności przedsiębiorczych kobiet!

Klub kierowany jest do kobiet, które już prowadzą biznes (minimum 2 lata) i potrzebują profesjonalnego wsparcia w konkretnych obszarach działalności, a często rozwinięcia jej poza granice miasta, regionu czy kraju. Klub oferuje wsparcie marketingowe, reklamowe oraz PR-owe, konkretną pomoc w rozwoju zawodowym i osobistym. Członkinie otrzymują możliwość indywidualnych konsultacji, a także dostęp do współpracujących z fundacją firm, instytucji, ekspertów i zagranicznych klubów biznesowych.

Zapraszam do wstąpienia do klubu wszystkie kobiety, które chcą mieć realny wpływ nie tylko na rozwój swoich firm i swojego wizerunku, ale też chcą dołączyć do silnej społeczności odważnych i ambitnych kobiet biznesu w Polsce. Historie naszych członkiń pokazują, że może to być przełomowy etap rozwoju ich kariery – przekonuje Emilia Bartosiewicz.

Więcej informacji na stronie www.ladybusinessclub.com.

Specjalna okazja: tylko do 30 września 2017 r. opłata członkowska: 1900 zł! (zamiast 2000 zł).

Lady Business Club w liczbach:

  • 6 lat działalności w Polsce
  • >70 aktualnie zrzeszonych firm z całej Polski
  • > 150 właścicielek firm skorzystało z oferty klubu
  • 4 obszary działania: Warszawa, Trójmiasto, Katowice, Kraków
  • > 78 konferencji biznesowych w całej Polsce
  • > 30 brainstormów dla członkiń Lady Business Club
  • co 3 członkini znajduje klientkę wewnątrz społeczności Lady Business Club
  • co 4 członkini sprzedała swój produkt lub usługę dzięki rekomendacji klubu

Czytaj także