14-15 marca 2016 w Hotelu SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdrój odbędzie się Ogólnopolskie Forum Biznesu „Strategiczne zarządzanie firmą – wyzwania XXI wieku”, organizowane przez firmę szkoleniowo-doradczą AVENHANSEN Sp. z o.o. Wydarzenie stanowi wyjątkową propozycję, inicjującą cykl spotkań biznesowych dla kadry zarządzającej – właścicieli i wszystkich kierujących / zarządzających firmami. 

Specjalnie dla osób zajmujących się zarządzaniem firma AVENHANSEN Sp. z o.o. przygotowała wyjątkową formułę eksperckiego szkolenia połączonego z wieczorem integracyjnym w klimatycznej Restauracji Domek w Dolinie, przy regionalnej muzyce najlepszej w okolicy kapeli góralskiej!

Baner_Forum Biznesu w Krynicy_z datą

Dzięki praktycznemu szkoleniu, jak również wykładowi „Firma XXI wieku”, który poprowadzi gość specjalny – prof. Andrzej Blikleuczestnicy będą potrafili wyznaczyć, zaplanować, wdrożyć, wspierać, monitorować i modyfikować działania prowadzące do osiągnięcia przez firmę strategicznych celów. Co więcej nabędą umiejętność wykorzystania nowoczesnych rozwiązań do szukania możliwości rozwoju, jak i monitorowania efektywności działania firmy. Stanowi to jedynie część korzyści, jaką uczestnicy osiągną, biorąc udział w Ogólnopolskim Forum Biznesu. Przed konferencją zostanie przesłana do uczestników ankieta, która pozwoli maksymalnie dopasować program Forum do indywidualnych oczekiwań, aby uczestnicy odnieśli pełną satysfakcję z wzięcia udziału i wynieśli, jak najwięcej korzyści.

Warto tam być! Krynica w ostatnich latach stała się doskonałym miejscem spotkań przedstawicieli świata biznesu. Nie może Cię tam zabraknąć!

Więcej informacji na  stronie organizatora wydarzenia, firmy AVENHANSEN Sp. z o.o.

Ogólnopolskie Forum Biznesu | spotkanie biznesowe

Czytaj także