Forum jest skierowane do polskich przedsiębiorców, zainteresowanych perspektywami rozwoju polskiego biznesu na rynku brytyjskim po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Forum skupia ekspertów i praktyków, którzy pomogą odpowiedzieć na pytanie, jak będzie wyglądała sytuacja polskich firm na rynku brytyjskim w najbliższej przyszłości. Przedsięwzięcie organizowane jest przez Capital Business Links LTD we współpracy z British Polish Chamber of Commerce oraz ze Związkiem Pracodawców Lewiatan. Forum umożliwia bezpośredni kontakt z przedstawicielami brytyjskich firm oraz organizacji, które specjalizują się w pełnej obsłudze oraz wszechstronnej pomocy firmom zagranicznym działającym na rynku UK.

Materiał wideo z zaproszeniem na Forum

Wydarzenie będzie podzielone na dwa panele, pierwszy zawierający część teoretyczną, w której eksperci dokonają diagnozy aktualnej sytuacji w wymiarze makro (wystąpienia ekspertów zgłoszonych przez partnerów konferencji).

Druga część forum poświęcona będzie na dyskusję. Główne wątki do rozmowy dostarczą przedstawiciele polskich firm, które już osiągnęły sukces na rynku brytyjskim. Goście podzielą się swoimi spostrzeżeniami i refleksjami, dotyczącymi optymalnych rozwiązań i strategii w kontekście planowanych zmian.

Podczas drugiego panelu będzie przeznaczony czas na dyskusje. Na forum do Państwa dyspozycji pojawią się eksperci z zakresu prawa, podatków, inwestycji, zarządzania działających w Wielkiej Brytanii, specjalizujących się w obsłudze firm zagranicznych rozpoczynających tam swoją działalność.

Główne zagadnienia wydarzenia związane są z wynikiem referendum w Wielkiej Brytanii oraz z realiami biznesowymi panującymi na wyspach. Zdając sobie sprawę z wyzwań czekających na polskich przedsiębiorców planujących rozwój w Zjednoczonym Królestwie, organizatorzy forum będą chcieli odpowiedzieć na następujące pytania:

  • Jakie będą konsekwencje Brexitu i jaki wpływ będą one miały na polskich przedsiębiorców?
  • Jak będzie wyglądała perspektywa rozwoju eksportu do Wielkiej Brytanii w najbliższym czasie?
  • Czy w związku z wynikiem referendum istnieje zagrożenie dla polskiej gospodarki?
  • Czy wystąpienie z Unii Europejskiej zaowocuje skutkami prawnymi lub podatkowymi, które niekorzystnie wpłyną na rozwój działalności?
  • Czy Brexit stwarza dodatkowe szanse dla polskich przedsiębiorców?
  • Jak obecnie wyglądają realia polskich przedsiębiorców na wyspach? Od czego zależy sukces i jakie są perspektywy w stosunku do Brexitu?

Więcej informacji oraz rejestracja na www.brexit.biz.pl

brexit | forum biznesu

Czytaj także