Lucyna Sobieszek, stylistka z Krakowa, specjalizująca się w stylizacji męskiej, organizuje drugą już edycję metamorfoz męskich. Będzie to duży projekt, podobnie jak pierwsza edycja, potrwa trzy miesiące. Zespół Lucy Style będzie pracował z kilkoma panami, zmieniając ich wygląd, stan zdrowia, kondycję, a także rozwijając wybrane zainteresowania. Uczestnicy będą mieć dietetyka, suplementację, ćwiczenia pod okiem instruktora, masaże, SPA, konsultacje kosmetyczne i wiele, wiele innych. Z pewnością nie będzie łatwo. Przez te trzy miesiące będą musieli poddać się dyscyplinie – dieta, ćwiczenia i inne zajęcia, będą obowiązkowe. Ale z pewnością warto. W pierwszej edycji rekordzista stracił ponad 20 kilogramów! Inni po kilkanaście. Poprawiły się wyniki badań analitycznych, wiek biologiczny, kondycja i oczywiście wygląd.

Projekt zakończy się Galą Finałową, na której panowie pokażą się w nowym wcieleniu i opowiedzą o wrażeniach z minionych trzech miesięcy. Przed finałem zajmie się nimi fryzjer, wizażystka i manicurzystka, a stylistka Lucyna Sobieszek zadba o idealnie dopasowany do nowej sylwetki garnitur. Panowie będą też mieli okazję pochwalić się zdobytymi umiejętnościami. Na gali pierwszej edycji widzieliśmy pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu jednego z nich, film z pola golfowego, na którym inny pan przeszedł kurs gry w golfa, a jeden z uczestników, który doskonalił się w wystąpieniach publicznych, poprowadził Galę jako konferansjer.

W projekcie uczestniczą liczne firmy jako partnerzy i sponsorzy, o których będzie głośno w mediach – prasie, radiu, telewizji i internecie.

Jeżeli pomysł metamorfoz wzbudził zainteresowanie i wśród czytelników są przedstawiciele firm, które chciałyby jeszcze dołączyć zapraszamy do kontaktu z organizatorem.

Zapraszamy również panów, którzy chcieliby poddać się zmianom. Casting odbędzie się  w sobotę 26.08.2017 roku w Krakowie w Hotelu Polonia w godzinach 16:00 – 19:00

Kontakt do organizatora: Lucyna Sobieszek, Lucy Style, tel 606-355-300, ls@lucystyle.pl

lucyna sobieszek | metamorfoza panów

Czytaj także