Rozwój firmy idzie w parze z rozwojem jej właściciela. Czerpanie wiedzy od innych, inspirowanie się i motywowanie do działania są bodźcami do wielkich zmian.

Naszym celem jest wspierać właścicieli w ich rozwoju, jesteśmy przekonani, że każda szkoła może być dochodowa, gdy jest właściwie zarządzana i promowana.

Jak większość osób z branży skończyłaś studia związane z zawodem, czyli nauczaniem języków obcych, matematyki, fizyki itd. Kiedy zdecydowałaś się na otwarcie firmy, musisz zdobywać wiedzę z innych kierunków, takich jak: marketing, zarządzanie, finanse, social media, budowanie zespołu, kreowanie wizerunku itd.

„Mądry człowiek uczy się każdego dnia. Głupi wie już wszystko”

Konferencja to również niesamowita okazja poznać wielu ciekawych ludzi, którzy często stoją przed podobnymi dylematami lub mają już za sobą pewne problemy. Nawiązywanie relacji z osobami, które rozumieją Twój biznes, to często ogromne wsparcie na lata.

Spotkajmy się 23 maja w wyjątkowym miejscu, a dokładniej w Sheratonie***** na Krakowskim Rynku, gdzie wspólnie spędzimy cały dzień, dzieląc się wiedzą i inspirując się wzajemnie.

Bilety można zamówić tutaj: www.konferencjalider.pl

konferencja lider | lider branży edukacyjnej

Czytaj także