„Gazeta Pomorska” już po raz kolejny organizuje plebiscyt, w którym poszukiwani są najlepsi menedżerowie z Kujaw i Pomorza. Chcemy w ten sposób nagrodzić ludzi biznesu, którzy swoją postawą zjednują sobie współpracowników i budują pozytywny wizerunek firmy. Podczas trwania Plebiscytu wyłonimy laureatów w kategoriach „Menedżer Roku według Czytelników Gazety

Pomorskiej” i „Menedżer Roku” (wybrany głosami Jury). Kandydat, który otrzyma największe wsparcie Czytelników zdobędzie tytuł Menedżera Roku według Czytelników „Gazety Pomorskiej” Zadaniem Kapituły będzie ocena kandydatów, ich działalności i osiągnięć.

Marek Gotowski: – Im więcej piję kawy, tym jest mi łatwiej dobrze zarządzać 200 pracownikami.

– Dobry szef musi mieć wizję tego, co robi i nigdy nie jest z siebie zadowolony do końca, bo wtedy nie miałby już nic do roboty, a musi iść cały czas do przodu – uważa Marek Gotowski, prezes znanej firmy budowlanej „Gotowski” w Bydgoszczy, zwycięzca plebiscytu „Menedżer roku 2015” (decyzją kapituły). – To nie jest łatwe zadanie zarządzać dużym zespołem, mi pomaga kawa, którą bardzo lubię. Nie osiągnąłbym sukcesu w biznesie bez mojego zespołu.

Też jesteś dobrym szefem? Zgłoś się! Rozpoczynamy tegoroczną edycję plebiscytu, w którym wytypujemy najlepszych menedżerów na Kujawach i Pomorzu.

Kandydatury można zgłaszać od dziś wysyłając mail pod adres: menedzer@pomorska.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: Menedżer Roku 2015, podać imię i nazwisko zgłoszonego kandydata, wykonywany zawód (stanowisko), nazwę firmy w jakiej pracuje, numer telefonu, adres e mail kandydata. 

W plebiscycie mogą uczestniczyć szefowie firm działających na Kujawach i Pomorzu (na terenie ukazywania się „Gazety Pomorskiej”), którzy zatrudniają co najmniej 11 osób.

Patronat nad wydarzeniem objął portal www.ladybusiness.pl

gazeta pomorska | menedżer roku 2015

Czytaj także