Na scenie w panelu merytorycznym specjalnie dla Ciebie wystąpią znakomite Kobiety:

  • Aneta Wątor – Trener rozwoju zawodowego i osobistego, która pokaże jak wyznaczać i skuteczniej realizować cele metodą małych kroków Kaizen
  • Anna Szubert – Strateg personal brandingu, która opowie o budowania marki osobistej
  • Barbara Piasek – Ekspert w zakresie sprzedaży – współzałożycielka i Prezes Zarządu spółki Wolves Summit, dzięki której dowiesz się jak sprzedawać więcej obecnym Klientom i jak pozyskiwać nowych kontrahentów
  • Marta Woźny-Tomczak – Psycholog, dyrektor firmy rekrutacyjno-szkoleniowej Personia, która pomoże ci efektywniej zaplanować Twój dzień pracy i skuteczniej zarządzać Twoim czasem

Success - WOMAN

Do panelu dyskusyjnego zaprosiliśmy 4 wyjątkowe Kobiety Sukcesu:

  • Agnieszka Kośnik-Zając – Założycielka i  menedżerka Instytutu Kosmetologii BABIANA– Kobieta Sukcesu 2014
  • Aleksandra Kobielak – Mistrzyni Świata Fitness, Założycielka i Prezes Akademii Fitness Sportowego.
  • Anna Król – Współwłaściciel pracowni projektowej CKK ARCHITEKCI. W 2015 roku rekomendowana do Złotej Honorowej Odznaki Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej.
  • Halina Langowska – Założycielka, właścicielka i Prezes Zarządu Langowski Shipping – międzynarodowej spedycji morskiej. Wyróżniona na 11 miejscu wśród Najważniejszych Kobiet Polskiego Biznesu.

Podczas Konferencji Success Woman otrzymasz dużo dawkę pozytywnej energii, praktycznej wiedzy i inspiracji. Spojrzysz na siebie i swój biznes z innej perspektywy, ukierunkujesz swoje myślenie na dobre rozwiązania.

Spędzisz dzień wśród aktywnych, przedsiębiorczych i cenionych Kobiet Sukcesu, które walczą o swoje marzenia, które nie szukają wymówek, które są zmotywowane i mają potrzebę nieustannego działania.

Zyskasz odwagę do realizacji swoich celów i pewność, że już wiele sukcesów masz za sobą J

Podczas Networkingu na „szpilkach” będziesz miała szansę nawiązania i zbudowania ważnych relacji biznesowych, które być może zaowocują w przyszłości współpracą.

Wieczór umili nam lampka wina i poczęstunek eleganckimi przekąskami Finger Food.

Do 8 Maja bilety na Konferencje dostępne w promocyjnej cenie. Po szczegóły zapraszamy na www.success-woman.pl

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1527715594190883/

konferencja w gdyni | success woman

Czytaj także