W trakcie tego spotkania w zrozumiały i przystępny sposób, a co najważniejsze, na praktycznych przykładach omówione zostaną m.in. tematy:

  • Praw przedsiębiorcy;
  • Wąskich gardeł w firmie;
  • Wizerunku firmy w Internecie;
  • Jak budować MARKĘ i jak ją chronić;
  • Jak znaleźć idealnego pracownika.

Gośćmi specjalnymi konferencji będą:

ewa czertakEwa Czertak – Ekspert i praktyk personal branding dla przedsiębiorców, mentor, mówca motywacyjny. Prezes Akademii Marki z Klasą, wspólnik Business Unlimited Sp. J., Master Business Trener, level superior, od 2004 Certyfikowany coach ICC, praktyk storytellingu, prelegentka konferencji, autorka artykułów o marce, pisze bloga Master Personal Branding. Twórca programu kursu budowania marki przedsiębiorcy Personal Branding „Bądź widzialna marką” oraz Akademii Mentora, która szkoli i rozwija przedsiębiorców do roli mentorek biznesu. Współtworzy Lady Business Club. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line oraz Brand24. Lubi aktywnie spędzać czas wolny, biega, jest maratończykiem, jeździ konno. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

Od 2008 roku pracuje z Top menadżerami BZ WBK, przygotowuje do inspirujących wystąpień publicznych oraz wdraża skuteczne metody prezentowania osobistej marki w środowisku biznesowym.

Katarzyna Kędzierska – Ekspert w zakresie prawa własności intelektualnej z 10 letnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Prawnik, rzecznik patentowy, blogerka, minimalistka.

Właścicielka butikowej kancelarii patentowej w Warszawie, specjalizuje się w doradztwie strategicznym w zakresie prawnej ochrony znaków towarowych oraz budowaniu wartości marki w czasie. Praktyk biznesu i przedsiębiorca. Współzałożycielka oraz Dyrektor Zarządzający sieci biur coworkingowych pod marką COPOINT. Prowadzi największy, polski blog o minimalizmie pod marką SIMPLICITE.

Przez wiele lat członek zespołu w jednym z największych koncernów spożywczych na świecie, odpowiedzialnego za prawną ochronę renomowanych marek o wielomilionowej wartości, takich jak NESCAFE, NESPRESSO, WINIARY, GERBER czy KITKAT.

Wpisana na listę rzeczników patentowych, prowadzoną przez Urząd Patentowy RP. Profesjonalny pełnomocnik przed Urzędem ds. Harmonizacji Rynku Wewnętrznego Unii Europejskiej (OHIM) w Alicante (European Trademark Attorney). Należy do Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, jest również członkinią prestiżowego klubu biznesowego Lady Business Club. Filantropka, współpracuje ze Stowarzyszeniem Wiosna, organizatorem akcji Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości.

Prywatnie pasjonatka podróży. Skakała ze spadochronem, pływała z delfinami w Turcji i pod wodospadami w Tajlandii, jeździła konno na Kubie. Marzy, aby zostać współczesnym Leonardo da Vinci z uwagi na wielość talentów i podobnie jak on wierzy, że prostota jest szczytem wyrafinowania.

Kamila WrocińskaKamila Wrocińska – konsultant biznesowy, rekruter, trener sprzedaży. Prezes Zarządu Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o. o.

Jej doświadczenie zawodowe to już blisko 18 lat pracy w biznesie. Zaczynała od pracy w firmie informatycznej, gdzie zarządzała najpierw działem sprzedaży, później połączonymi działami sprzedaży i serwisu oraz pełniła rolę Pełnomocnika Zarządu ds. Zarządzania systemem jakości zgodnym z ISO 9001.

W 2004 roku z pasji pracy z ludźmi założyła firmę doradztwa personalnego. W 2015 roku firma zmieniła formę prawną i działa jako spółka z o. o.

Liczba miejsc ograniczona. Zarejestruj się już dziś na stronie www.swiadomiwbiznesie.pl

PRELEKCJE

1. „Pod latarnią zwykle najciemniej”
Co ja wiem o swoim biznesie – czyli zaglądamy do Wąskich gardeł.
Panel w którym wskażemy kilka wrażliwych punktów w przedsiębiorstwie, które pomijamy, pozostawiamy bez kontroli, a które mogą nam zaszkodzić.
Prelegent: Aldona Talaga-Działocha

2. Prawo pracy po STRONIE SZEFA – Niemożliwe? A jednak
Na podstawie doświadczeń prawników, wyroków sądowych i namacalnych faktów pokażemy, że szef też ma swoje prawa.
Prelegent: Martyna Lipke-Gawronek

3. „Jemy oczami, piękna potrawa z założenia smakuje lepiej”
Jak Cię widzą tak Cię oceniają – potem dopiero próbują.
Życie w realu coraz mniej realne, pierwszy kontakt to internet, strona, sklep – powiemy jak pokazać się od najlepszej strony.
Prelegent: Iwona Hartwig

4. „Kto jest prawdziwym właścicielem Twojej  marki”

Drogi Przedsiębiorco, budując potencjał swojej marki, budujesz swoją pozycję na rynku, to oczywiste. A gdybym Ci powiedziała, że budujesz nie dla siebie? Co, jeśli nie Ty jesteś właścicielem swojej marki? Konsekwencje braku świadomości w kontekście prawnej ochrony marki.

Prelegent: Katarzyna Kędzierska

5. Jaką jesteś marką? Świadomość marki
Budowanie marki osobistej jest dla każdego. Pokażemy Ci, jak budować na solidnych fundamentach. Podczas spotkania dowiemy się jak budować siebie i wizerunek swojej marki, tak by stawała się szlachetna i ceniona przez Ciebie samą, Twoich odbiorców, Twoje otoczenie.
Prelegent: Ewa Czertak

6. Niespodziewanie zwolnił się Twój najlepszy pracownik?
Jedną z ciemniejszych stron prowadzenia firmy jest moment, w którym kluczowy pracownik oznajmia, że odchodzi i zmienia pracę. Jak szukać i znaleźć idealnego kandydata do pracy?”
Prelegent: Kamila Wrocińska

Liczba miejsc ograniczona. Zarejestruj się już dziś na stronie www.swiadomiwbiznesie.pl

konferencja biznesowa | świadomi w biznesie

Czytaj także