Tegoroczna edycja wydarzenia branżowego Automotive (z) kobiecą pasją odbędzie się w dniach 18-19 maja w Wiśle, w hotelu ARIES. Organizator konferencji – firma SQD Alliance, będąca jedynym certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym VDA QMC w Polsce, po raz kolejny zaprasza do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu kobiety związane na co dzień z branżą automotive. Konferencja jest doskonałą okazją do tego, by poszerzyć wiedzę oraz wymienić się doświadczeniami z innymi kobietami zasilającymi szeregi kadry przemysłu motoryzacyjnego. Hasłem przewodnim majowej Konferencji jest „Łączymy siły!”. Czego tym razem mogą spodziewać się uczestniczki wydarzenia? 

W poprzednich edycjach Konferencja opierała się na merytorycznych prelekcjach, wygłaszanych przez zaproszone ekspertki. W tym roku, wychodząc naprzeciw potrzebom uczestniczek konferencji, organizatorzy postanowili skupić się głównie na wiedzy przekazywanej w sposób praktyczny. W związku z tym na uczestniczki tegorocznej edycji Automotive (z) kobiecą pasją czekają warsztaty przygotowane przez ekspertki zajmujące się branżą motoryzacyjną, jakością, szkoleniami oraz zarządzaniem. Warsztaty dotyczyć będą tematyki nowości w świecie jakości, projektowania w branży motoryzacyjnej wg wymagań systemowych czy aktualizacji VDA 6.3 i narzędzi jakości w świecie kobiet. Nie zabraknie także warsztatów nastawionych na rozwój osobisty i skuteczną oraz efektywną komunikację, a także stworzenie idealnego elevator pitch. Uczestniczki będą także miały okazję do wzięcia udziału w kalamburach jakościowych. Przewidziany jest również panel dyskusyjny. Debata pozwoli na przyjrzenie się ważnym tematom z różnych punktów widzenia i stanowisk obejmowanych przez kobiety w organizacjach.

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, dotychczasowe edycje Konferencji Automotive (z) kobiecą pasją udowodniły, jak ważna jest wymiana wiedzy i doświadczeń wśród kobiet z branży automotive. Wspólnym celem stało się wobec tego zbudowanie mocnej i wspierającej się społeczności. Z powodzeniem udało się, dzięki Konferencji, stworzyć platformę do szerzenia horyzontów zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej. Oprócz kwestii merytorycznych, poruszanych w trakcie eventu, podczas wydarzenia istotne jest zatem zadbanie o kolejny ważny aspekt – kobiece pasje, które uczestniczki będą mogły zaprezentować w trakcie eventu.

Na tegoroczną edycję konferencji Automotive (z) kobiecą pasją można się zapisywać, wypełniając formularz zgłoszeniowy, zamieszczony na stronie internetowej wydarzenia >>>TUTAJ<<<. Znajdują się tam tematy zaplanowanych warsztatów, sylwetki ekspertek, które wystąpią na tegorocznym evencie, a także informacje na temat partnerów edycji i patronów medialnych. Liczba uczestniczek jest jednak ograniczona, dlatego warto się pośpieszyć, by móc wziąć udział w wydarzeniu.

Źródło: materiały prasowe

kobiety w organizacjach | kobiety z pasją | Konferencja Automotive

Czytaj także