Właścicielka Change it – firmy rekrutacyjnej, freelancerka, konsultantka pomagająca ludziom w zmianie zawodowej i wspierająca biznes w pozyskiwaniu pracowników. Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Nauczona chodzić własnymi ścieżkami i dostrzegać w ludziach ich potencjał. W życiu nastawiona na ciągłe szukanie rozwiązań i wyciąganie właściwych lekcji nawet z najtrudniejszych doświadczeń.

Doświadczenie zawodowe zbierała w dużych strukturach. Najpierw wiele lat w branży telco (Netia SA), w której była odpowiedzialna za zarządzanie projektami i wsparcie sprzedaży. Kolejnym etapem zawodowym była 12 letnia przygoda w branży mediowej/ kinowej (MULTIKINO SA i Multikino Media Sp. z o.o.),  w których zarządzała sprzedażą reklamy kinowej, budowała długofalowe relacje z reklamodawcami, współpracowała ze strukturami domów mediowych i agencjami reklamowymi oraz była odpowiedzialna za rozwój nowego biznesu.  Doświadczenie i umiejętności wyniesione z ponad 18 – letniej pracy w tych organizacjach dziś przekłada na własną strategię i wykorzystuje sukcesywnie w rozwoju swojej działalności.

Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zawsze blisko natury i drugiego człowieka. Nauczona chodzić własnymi ścieżkami i przyglądać się ludziom dostrzegając w nich potencjał. Nielubiąca konwenansów, sztywnych reguł i szablonowości. W życiu nastawiona na ciągłe szukanie rozwiązań i wyciąganie właściwych lekcji nawet z najtrudniejszych przeżyć. Niepoprawna optymistka. Marzy by zamieszkać nad ciepłym morzem.

Więcej o Klaudii >>>TUTAJ<<

klaudia grabarczyk

Wszystkie autorki