Katowice: Lady Business Round Table, 9.03.2016

Czy jako kobieta, przedsiębiorca, właścicielka małej lub średniej firmy zadajesz sobie pytanie: Dokąd prowadzi Cię dzisiejsza działalność? Czy myślisz o tym, dokąd doprowadzi Cię Twoja praca ? Dzisiaj jesteś wspaniała, mądra, wykształcona. Masz przy sobie przyjaciół, rodzinę, pracę.

Temat spotkania: „SPRZEDAŻ XXI WIEKU – Jak sprzedawać i zarabiać więcej w małym i średnim przedsiębiorstwie“

Termin i miejsce: 09/03/2016, godz. 11:00 – 14:00, Chorzów, Aleja Łani 1

Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą, ogólnopolskie i prestiżowe organizacje  zapraszają do udziału w spotkaniu biznesowym skierowanym do członkiń Lady Business Club oraz ich gości specjalnych.

Lady Business Round Table to nowa forma spotkań biznesowych uruchomiona w odpowiedzi na potrzeby Kobiet Biznesu. To kameralne spotkania merytoryczne, które dostarczają sprawdzoną i najnowszą wiedzę z zakresu budowania przewagi marki w środowisku biznesowym.

Wyjeżdżasz na wakacje, odkrywasz pasję, zarabiasz i czujesz, że to co najlepsze jeszcze przed Tobą. Ale czy możesz śmiało powiedzieć: Pracuję i rozwijam własny biznes tak, by za 20…30 lat mieć takie same możliwości jak dzisiaj? Wiesz kim jesteś dzisiaj, czy wiesz kim będziesz jutro?

Wiele utalentowanych kobiet, będzie cierpieć niedostatek ponieważ dzisiaj skupiają się na perfekcji i tworzeniu „lepszego hamburgera” a nie wiedzą prawie nic o systemie biznesu, który pozwoliłby im tego hamburgera sprzedawać. Wiele kobiet ma ambicję stać się zamożnymi ale ich największy brak to umiejętności sprzedażowe i zrozumienie dzisiejszego marketingu.

Kolejne z cyklu spotkań LADY BUSINESS ROUND TABLE zostało zaplanowane właśnie po to, żeby pokazać współczesnym właścicielkom małych i średnich firm jak rozwijać swoje biznesy używając do tego najnowszych technik sprzedaży i marketing. Jak działać i myśleć w wielkim stylu aby osiągnąć sukces i zbudować autentyczną markę premium swojej firmy.

Zapraszamy do zgłoszeń udziału w tym szkoleniu. Liczba miejsc ograniczona.

Wstęp: 80 pln płatny gotówką w dniu spotkania lub przelewem; członkinie Lady Business Club: 40 pln.

Zachęcamy do udziału:

  • właścicielki i właścicieli firm z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnej firmy
  • członkinie Lady Business Club i ich osoby towarzyszące
  • osoby rekomendowane przez członkinie Lady Business Club i uczestniczki Programu Akademii Marki z Klasą

Wymagana wcześniejsza rejestracja: magdalena.rehlich@ladybusinessclub.com Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego.

Liczba miejsc ograniczona! POTWIERDZENIE UDZIAŁU TYLKO DROGĄ MAILOWĄ.

Prelegenci spotkania to znani eksperci w swoich dziedzinach.

 PRELEGENCI I GOŚCIE:

EwaCzertakokulary2EWA CZERTAK – wspólnik w spółce Business Unlimited, ekspertka i praktyk personal brandingu, w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Mentor, twórca i Prezes Akademii (www.akademiamarkizklasa.pl), współtworzy Lady Business Club. Master Business Trainer level superior, posiada tytuł MBA, coach certyfikowany ICC od 2006, prelegentka konferencji, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką. Lubi aktywnie spędzać czas wolny, biega, jest maratończykiem, jeździ konno. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line.Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

Temat wystąpienia: Co daje niektórym przedsiębiorcom wdzięk i zręczność mistrza Yoda w zdobywaniu nowego klienta? Techniki wpływania i zwinne podejscie do rozwoju własnego biznesu. 

AGNIESZKA ŚMIEJKA – trener biznesu, interim manager.

W swojej pracy, od ponad 10 lat zajmuje się badaniem procesu zakupowego klientów indywidualnych i zakupowych. Pomaga firmom wykorzystywać tę wiedzę w udoskonalaniu ich strategii sprzedażowej. Do tej pory współpracowała z niemal 200 firmami lokalnymi i ogólnopolskimi.

Temat wystąpienia: „Strategiczne zarządzanie procesem sprzedaży”

Irena KurdzielW roli mentorki biznesu IRENA KURDZIEL – Prezes firmy informatyczno – usługowej Grupa Kotrak, współpracującej z największymi firmami na świecie.

GRUPA KOTRAK, którą zarządza, to firma informatyczno – usługowa, od 1991 roku świadcząca swoje usługi w kraju i za granicą, między innymi, w Holandii, Słowacji, Wietnamie, RPA. Kierunki działania firmy to pełna informatyzacja przedsiębiorstw – dział ERP, informatyzacja placówek handlowych, hoteli, restauracji. Firma zatrudnia około 150 osób, posiada oddziały
w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Opolu, Bielsku – Białej i Warszawie.

Lady Business Club to pierwszy ogólnopolski, prestiżowy i elitarny klub dla kobiet biznesu – właścicielek firm – kobiet z klasą, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie.

Powstał cztery lata temu i działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicielek firm w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie.

To również sieć społecznościowa, w której członkinie mogą nawiązać nowe, wartościowe kontakty biznesowe; to miejsce, które przyciąga kobiety świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijające osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą to pierwsza organizacja szkoleniowa, która kompleksowo łączy proces budowania osobistej marki z działaniami marketingowymi, PRowymi, wizerunkowymi i rozwojem osobistym.  Akademia to zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, ochrona marki – rzecznik patentowy, osobisty marketing w sieci, e- wizerunek, zarządzanie wizerunkiem w sieci oraz wizerunek osobisty. Akademia Marki z Klasą specjalizuje się w Personal Brandingu i dedykuje swoją ofertę właścicielom małych, średnich i dużych firm oraz osobom indywidualnym, którzy poprzez markę własnego nazwiska chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość swoich usług i produktów.