Katowice kolebką kobiecego biznesu! Wieczór Biznesowy z Lady Business Club

Wydarzenie to stanowi cykl prestiżowych wieczorów z udziałem wyselekcjonowanej grupy Kobiet Biznesu organizowanych w Warszawie, Trójmieście, Katowicach.
Lady Business Club zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, w trakcie którego zaproszone Panie, właścicielki firm, usłyszą inspirujące pytania dotyczące trzech poziomów rozwoju, które dopiero w połączeniu prowadzą do harmonijnego i świadomego stylu życia.

Zaproszenie_Katowice_24.11.2014

Wieczór Biznesowy z Lady Business Club

CUDowna kobieta biznesu – Ciało Umysł Duch

24.11.2014, godz. 18:30, Katowice, Park Hotel Diament, ul. Wita Stwosza 37

Lady Business Club, elitarny i ogólnopolski klub dla Kobiet biznesu zaprasza do udziału
w WIECZORZE BIZNESOWYM, prestiżowym wydarzeniu pt: Ciało, Umysł, Duch czyli trzy poziomy rozwoju CUDownej Kobiety Biznesu.

Czy pamiętasz o wszystkich trzech poziomach własnego rozwoju?
Co zdecyduje o Twojej Wielkości i spełnieniu w życiu osobistym i biznesowym?
Czy wiesz jak dotrzeć do głębokiej mądrości, która tkwi w każdej Kobiecie?
„Weź jedną lub więcej praktyk dla każdego z tych poziomów – ciała, umysłu, ducha – i ćwicz je wszystkie najlepiej jak możesz, indywidualnie i grupowo. Nie tylko na co dzień zaczniesz czuć się lepiej, ale radykalnie zwiększysz swoje szanse wejścia w twój najlepszy Stan, który jest twoją najgłębszą tożsamością i najgłębszym impulsem” Ken Wilber
W trakcie Wieczoru uczestniczki i goście specjalni wieczoru będą rozmawiać o tym, czego potrzebuje Kobieta Biznesu, by realizować swoje pasje oraz marzenia.
Jak przejść do Klubu WIELKICH Kobiet i zbudować potężnie oddziaływującą osobistą Markę z Klasą? Jak harmonia trzech poziomów własnego rozwoju ciała, umysłu, ducha kształtuje przywództwo w biznesie i życiu osobistym Kobiety?

Goście specjalni spotkania i zarazem prelegenci to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, którzy będą dzielić się własną wiedzą i doświadczeniem życiowym.

Inspirujące wystąpienie zaprezentuje Ewa Czertak, pierwsza w Polsce ekspert Personal Branding, która stworzyła Akademię Marki z Klasą, by rozwijać silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski, Prezes Akademii, współtwórca Lady Business Club prelegentka konferencji dla kobiet, twórca projektu Marka z Klasą,

W sytuacji mniejszego dostępu kobiet do nieformalnych sieci kontaktów, w ramach których wymieniana jest większość istotnych informacji, należy stworzyć elitarny system wspierania i promowania siebie oraz własnych firm. Lady Business Club, pierwszy ogólnopolski klub powstał trzy lata temu i działa zgodnie z misją wpsierania pozycji Kobiet biznesu poprzez budowanie ich pewności siebie, doskonalenie kompetencji rozwoju zawodowego i osobistego oraz budowanie rozpoznawalności ich osobistej marki w świecie realnym oraz w internecie – mówi Emilia Bartosiewicz – prezes Lady Business Club

Spotkanie organizowane przez Lady Business Club dedykowane jest kobietom, które szukają towarzystwa przedsiębiorczych, wyjątkowych kobiet z Klasą ze świata biznesu, chcące dzielić się swoim doświadczeniem, pragnące zwiększyć swoje wpływy. Prelegenci każdego wieczoru z Lady Business Club to ogromna dawka energii oraz specjalistyczna wiedza zakresu promocji firmy, budowania marki, profesjonalnego wizerunku jak również budowania własnej przewagi ma rynku.
Spotkania z Lady Business Club to budowanie szczerych relacji, zawarcie nowych kontaktów, jak również decyzja o dołączeniu do grona kobiet głośno mówiących o swoim sukcesie.

„Wylosuj swoje 5 minut” W trakcie spotkania zostaną wylosowane trzy osoby, które będą miały możliwość prezentacji siebie i swojego biznesu w trakcie trwania wieczoru. Prezentacje ich sylwetek zostaną umieszczone w albumie „Kobiety z Klasą” na insirującym FB Marka z Klasą.


PRELEGENCI:

GraynaPajkdr GRAŻYNA PAJĄK – dietetyk, biolog, endoekolog, wykładowca Bielskiej Wyższej Szkoły im. J.Tyszkiewicza. Autorka wielu publikacji naukowych i artykułów prasowych, znana jako wykładowca, ekspert z radia i programów w TVP 1, TV Polonia, TVP INFO.
Od dwudziestu jeden lat propaguje zdrowie, prowadzi autorskie warsztaty oczyszczająco – odchudzające połączone z kursem właściwego odżywiania i zdrowego stylu życia.
Autorka „Diety odkwaszającej”, która wykorzystując odpowiedni program detoksykacji i odżywiania, poprawia i wzmacnia czynności obronne organizmu. W swojej praktyce stosuje różne naturalne metody regeneracji przywracające witalność i dobre samopoczucie uczestników.
Twierdzi, że odpowiednia dieta, relaks, odnowa biologiczna, warsztaty pozwalają skutecznie wypocząć, zregenerować organizm, stracić nadwagę, zrozumieć i pokochać zdrowy styl życia. Skutecznie pomaga wprowadzać namiastkę natury w cywilizowany świat.

 


PaweKamiski_jogin-1PAWEŁ KAMIŃSKI – twórca i założyciel Akademi Jogi, nauczyciel, coach. Ponad trzydziestoletnia droga zawodowa i osobista doprowadziła do tego, co robi obecnie. Ma za sobą wiele różnorodnych doświadczeń w pracy zawodowej, z czego większość dotyczyła roli menedżera i organizacji zespołów ludzkich. Coaching i nauczanie jogi traktuje jako przekaz inicjujący w ludziach chęć własnego rozwoju i dążenia do osiągnięcia zakładanych celów. Od ośmiu lat jest nauczycielem jogi w Akademii Jogi i Terapii Ruchem. Rozpoczął praktykę w Akademii Hatha – jogi Sławomira Bubicza w Warszawie, następnie praktykował między innymi w Joga Centrum Adama Bielewicza w Warszawie, uczestniczył w warsztatach Faeq Biria, Corin Biria, Lois Steinberg , Rity Keller, Konrada Kocota. Jest instruktorem rekreacji ruchowej kinezypsychoprofilaktyki w oparciu o hatha – jogę.

 


EwaCzertakKopiaEWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Twórca i Prezes Akademii (www.akademiamarkizklasa.pl), współtworzy Lady Business Club. Od 2004 Certyfikowany coach, Master Business Trainer, prelegentka konferencji dla kobiet, praktyk storytellingu, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką, prowadzi inspirujący funpage Marka z Klasą. Lubi aktywnie spędzać czas wolny z mężem, dwójką dzieci. Biega, jeździ na rolkach, jest maratończykiem, zgłębia sztukę jeździectwa, szuka wciąż nowych wyzwań i skutecznych dróg rozwoju. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.


A swoje historie sukcesu opowiedzą uczestniczki spotkania, kobiety sukcesu chcące dzielić się swoimi doświadczeniami.

Do udziału w spotkaniu zapraszają:

sukcesEMILIA BARTOSIEWICZ – założycielka i prezes Lady Business Club – pierwszego w Polsce elitarnego klubu biznesowego dla właścicielek firm zainteresowanych budowaniem i rozwojem własnej marki oraz promowaniem siebie i swojej firmy. Współzałożycielka Akademii Marki z Klasą, ekspert budowania marki w sieci, twórczyni pierwszego w Polsce portalu biznesowego z klasą www.ladybusiness.pl.

EWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która stworzyła Akademię Marki z Klasą (www.akademiamarkizklasa.pl), by łączyć tworzenie silnej marki z wymiarem rozwoju osobistego. Prezes Akademii, współtworzy Lady Business Club. Certyfikowany coach od 2004, Master Business Trainer. Tworzy silne marki przedsiębiorczych kobiet, prelegentka konferencji biznesowych, praktyk story telling. Autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką oraz prowadzi inspirujący fanpage Marka z Klasą.

Lady Business Club to ogólnopolski, prestiżowy i elitarny klub dla właścicielek firm – kobiet, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. To również sieć społecznościowa, w której klubowiczki – mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe. To miejsce przyciąga kobiety, które świadomie budują sieć kontaktów i poszukują czegoś więcej niż spotkań towarzyskich. Pragną poznawać siebie, rozwijać i kształtować umiejętności, chętnie wspierają się, dzielą pasją i doświadczeniem.


Plan spotkania:
18:00 Rejestracja gości spotkania i networking
18:30 Przywitanie uczestników spotkania – Emilia Bartosiewicz – Lady Business Club, Ewa Czertak – Akademia Marki z Klasą
18:40 Jak rozwijać ciało, by umysł szlachetniał? – Paweł Kamiński
19:00 Zrozumieć własny organizm – kluczem szczęśliwego i zdrowego stylu życia. – dr. Grażyna Pająk
19:30 Przerwa na nawiązywanie relacji
19:50 Historie kobiet sukcesu
20:00 Rozmowa z prelegentami – pytania z sali
20:30 Przerwa na nawiązywanie relacji
21:00 „Personal Branding – Do jakiego klubu należysz – Klubu zwyczajnych czy klubu Wielkich?” – Ewa Czertak – ekspert personal branding, prezes Akademii Marki z Klasą
21:30 Konkurs wizytówkowy i zakończenie oficjalnej części spotkania


Termin: 24.11.2014 r., godz. 18:30 – 21:30
Miejsce: Park Hotel DIAMENT Katowice, ul. Wita Stwosza 37


Wstęp: 40 pln płatny przelewem przed spotkaniem: Idea Bank, 40 1950 0001 2006 0190 8293 0002 lub 50 pln gotówką w dniu spotkania, członkinie LBC: 20 pln

Wymagana wcześniejsza rejestracja: lady@ladybusinessclub.com Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona!


UWAGA: Pierwszeństwo mają
– członkinie Lady Business Club i ich goście
– właścicielki firm z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnej firmy,
– osoby zarządzające, które chcą budować samodzielnie własną pozycję na rynku (zaproszenie nie dotyczy osób z obszaru szkoleń i coachingu)


UWAGA
JUŻ NASTĘPNEGO DNIA proponujemy profesjonalne, oryginalne i z klasą ROZMOWY O MARCE.


Czy chcesz BYĆ KIMŚ WIĘCEJ w życiu i biznesie? Przyjdź na dwu i pół godzinne spotkanie z ekspertami Akademii, którzy podzielą się z Tobą wiedzą oraz sprawdzonymi sposobami jak zbudować wartościową i pożądaną osobistą markę.

Spotkanie jest bezpłatne, zapraszamy do Hotelu …. w Katowicach.
Start godz. 9:30 do 12:00

KOSZT: spotkanie z ekspertami bezpłatne, koszt przerwy kawowej 25 pln (płatne na miejscu przed spotkaniem)


Dlaczego warto poznać ekspertów Akademii?
Pracują z kobietami Biznesu na terenie całej Polski. Wiedzą jak zbudować Markę z Klasą, by stać się cenioną, wiarygodną i pożądaną osobą dla swoich odbiorców. Same odniosły sukces osobisty i finansowy dając dowód na skuteczność proponowanych rozwiązań.

Dlaczego Zbigniew Grycan, dr. Irena Eris, Magda Gessler, Ewa Chodakowska odnoszą sukces?
Nazwisko pozwala odnieść sukces!

Akademia Marki z Klasą to jedyna na rynku bardzo kompleksowa propozycja dla tych, którzy chcą sprawnie, skutecznie i w jednym miejscu zbudować osobistą markę. Na warsztacie pokazowym pokażemy jak realizować własne cele i marzenia, by stały się źródłem Twoich wzrastających przychodów.


Szczegóły tutaj:
http://www.akademiamarkizklasa.pl/component/spidercalendar/?view=spidercalendar&calendar_id=1&module_id=131&date131=2014-11-25&Itemid=120