W akcję świadomościową, promującą profilaktykę badań piersi zaangażowało się 12 kobiet-ikon: Hanna Bakuła, Alicja Borkowska, Olga Borys, Magdalena Cwenówna, Anna Jurksztowicz, Anna Korcz, Katarzyna Kowalczyk, Barbara Kurdej-Szatan, Magda Modra, Ewa Pacuła, Lidia Popiel i Maria Rotkiel. Gwiazdy wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej do limitowanego kalendarza.

Premiera fotografii i obrazów będzie miała miejsce na wernisażu, który odbędzie się 27.10.2015 r. o godz. 1600 w Alei Projektantów w Domach Mody Modo w Warszawie. Podczas wernisażu odbędzie się aukcja charytatywna.

Zyski ze sprzedaży kalendarza, fotografii oraz obrazów zostaną przekazane na fundację Rak’n’Roll oraz walkę z rakiem piersi.

Autorką zdjęć do kalendarza jest Katarzyna Paskuda – fotograf, aktorka. Od kilku lat wykonuje sesje zdjęciowe dla polskich magazynów. Od 2011 jest głównym fotografem magazynu „Gentleman”, gdzie prowadzi swój dział „Paskuda Obiektywnie”. Aktualnie z Lidią Popiel kończą pracę nad wydaniem własnego magazynu o tematyce fotograficznej PHOTO CUTURE MAGAZINE.

 Współautorem kampanii jest Boutique Bielizny – sieć salonów z bielizną, stworzoną przez kobiety dla kobiet. Kampania „Myśl o biuście” ma na celu zarówno podkreślenie piękna kobiecego ciała, jak i zwrócenie uwagi na zdrowie i wewnętrzne samopoczucie kobiet.

*****

Boutique Bielizny – kameralne miejsce, gdzie każda z Nas może poczuć się piękna i doskonała. To nie tylko salon z bielizną – to miejsce spotkań, stworzone przez kobiety dla kobiet. Tworzymy społeczność silnych kobiet, które są świadome siebie. Starannie wyselekcjonowana bielizna z całego świata w szerokiej gamie rozmiarów sprawi, że każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie.

 

Boutique Bielizny | myśl o biuście

Czytaj także