Już po raz drugi odbędzie się konferencja Odważne w Biznesie #2 – TworzyMy naszą przyszłość,

Wydarzenie będzie podzielone na część prelekcyjną oraz panele dyskusyjne w mniejszych kręgach. Prelekcje przedstawią:

1. 𝗣𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇ł𝗼𝘀́𝗰́ 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗸𝗼𝗯𝗶𝗲𝘁𝗮̨- #𝘀𝗵𝗲𝗰𝗼𝗻𝗼𝗺𝘆 𝗺𝗲𝗴𝗮𝘁𝗿𝗲𝗻𝗱, 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝘆 𝗸𝘀𝘇𝘁𝗮ł𝘁𝘂𝗷𝗲 𝗻𝗼𝘄𝗼𝗰𝘇𝗲𝘀𝗻𝘆 𝘀́𝘄𝗶𝗮𝘁. Gosia i Piotr Wasyluk, Wasyluk Projektowanie Kreatywne.

A także prapremiera 𝐅𝐄𝐌𝐁𝐎𝐎𝐊𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟐! To pierwszy przewodnik trendowy o kobiecej sile w życiu i biznesie. Pokazuje, w jaki sposób świat dostraja się do częstotliwości i wrażliwości kobiecej. Wskazuje jak efektywnie wykorzystać wiedzę o trendach i sygnałach zmian do tworzenia własnej przyszłości.

2. 𝗕𝗹𝗼𝗰𝗸𝗰𝗵𝗮𝗶𝗻, 𝗸𝗿𝘆𝗽𝘁𝗼𝘄𝗮𝗹𝘂𝘁𝘆, 𝗜𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗲𝘁 𝗼𝗳 𝗧𝗵𝗶𝗻𝗴𝘀, 𝘁𝗼𝗸𝗲𝗻𝘆 𝗡𝗙𝗧 – 𝗰𝗼 𝘁𝗼 𝘁𝗮𝗸 𝘄ł𝗮𝘀́𝗰𝗶𝘄𝗶𝗲 𝘇𝗻𝗮𝗰𝘇𝘆? Izabela Zawistowska, Dagmara Alsztyniuk – Caruma

Na czym polegają najnowsze technologie?

  • Jakie jest ich zastosowanie?
  • Jakie dają możliwości?
  • Jak można je wykorzystać w biznesie?

Eᴋsᴘᴇʀᴄᴋɪᴇ sᴛᴏʟɪᴋɪ Wᴏʀʟᴅ Cᴀғᴇ:1. 𝐓𝐚𝐤 𝐎𝐍𝐄 𝐭𝐨 𝐫𝐨𝐛𝐢𝐚̨ – 𝐰𝐲𝐤𝐨𝐫𝐳𝐲𝐬𝐭𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐭𝐫𝐞𝐧𝐝𝐨́𝐰 𝐰 𝐤𝐨𝐛𝐢𝐞𝐜𝐲𝐜𝐡 𝐛𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐚𝐜𝐡!Zabawa kreatywna z damsko- męskim komentarzem – Małgorzata i Piotr Wasyluk

2. 𝗝𝗮𝗸 𝗯𝘂𝗱𝗼𝘄𝗮𝗰́ 𝗺𝗮𝗿𝗸𝗲̨ 𝗼𝘀𝗼𝗯𝗶𝘀𝘁𝗮̨ 𝗶 𝗻𝗶𝗲 𝘇𝘄𝗮𝗿𝗶𝗼𝘄𝗮𝗰́ – Sylwia Dębowska – Lenart, Lenart InteractiveCzy da się budować silną markę bez filtrów i slefiaków? Co naprawdę liczy się w personal brandingu, który pozwala nie tylko na większą rozpoznawalność, ale przede wszystkim rozwijanie biznesu? Porozmawiajmy o wartościowych taktykach.

3. 𝗡𝗮𝘂𝗸𝗮 𝗽ł𝘆𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮 𝘄 𝗺𝗼𝗿𝘇𝘂 𝘁𝗼𝗸𝗲𝗻𝗼́𝘄 𝗡𝗙𝗧.Co to są tokeny NFT, jak można je wykorzystać do uzyskania przewagi biznesowej, dlaczego są rozwiązaniem na problem rynku podróbek i jak się z nimi obchodzić – naucz się tego i stwórz z nami swój pierwszy token NFT!– Izabela Zawistowska, Dagmara Alsztyniuk, Caruma

4. 𝗝𝗮𝗸 𝘇𝗺𝗶𝗲𝗻𝗶𝗰́ 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗸𝗼𝗻𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗼𝗴𝗿𝗮𝗻𝗶𝗰𝘇𝗮𝗷𝗮̨𝗰𝗲 𝗶 𝗽𝗼́𝗷𝘀́𝗰́ 𝘄 𝘀𝘁𝗿𝗼𝗻𝗲̨ 𝗺𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻́ – Katarzyna Taperek – Grzędzińska, Swoją DrogąGłęboko wierzę w to, że wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach i tym podejściem będę chciała zarazić Uczestniczki II edycji Odważnych w Biznesie. Pokażę Wam jak niegroźne bywają nasze lęki i blokady gdy wywołamy je do tablicy i w jaki sposób można je oswoić by nie stawały nam na drodze. Negatywne przekonania zamienimy w słowa mocy, byście z każdym dniem miały coraz więcej odwagi, by żyć i działać na własnych zasadach!

5. 𝐉𝐚𝐤 𝐛𝐮𝐝𝐨𝐰𝐚𝐜́ 𝐨𝐝𝐩𝐨𝐫𝐧𝐨𝐬́𝐜́ – 𝐬𝐩𝐨𝐬𝐨𝐛𝐲 𝐧𝐚 𝐬𝐭𝐫𝐞𝐬 – Agnieszka Ewald, Facetka od stresu – Agnieszka Ewald

8 tys. kroków, 8 szklanek i 8 godzin snu dziennie – to zalecenia Facetki od stresu. Na warsztacie popracujemy nad wzmocnieniem twojej odporności.

Konferencja | odważne w biznesie | Olsztyn

Czytaj także