Jedwab jest szlachetnym materiałem – delikatny, gładki ale też bardzo wytrzymały. Był tkaniną królów i cesarzy. Jedwabne produkty mają  wiele zalet: są przewiewne i pozwalają skórze oddychać, dlatego idealnie sprawdzają się w słoneczne dni. Co więcej jedwabna nić jest cienka, ale jednocześnie bardzo wytrzymała, dzięki temu tkaniny są elastyczne i odporne na zagniecenia. Jedwab sprawdzi się również wśród alergików. Naturalne włókno jest hipoalergiczne i niezwykle delikatne dla skóry.

Jedwabne apaszki, uwielbiane w latach 70. ponownie powracają w wielkim stylu. W zależności od wzoru, apaszka może dyskretnie ozdabiać kobiecą szyję lub stanowić główny, wyróżniający się na tle reszty stroju element garderoby. Apaszkę można dopasować ​​do praktycznie każdej kreacji, bez względu na okoliczności.

Apaszkę nosimy na różne sposoby: klasycznie na szyi, jako dodatek wpleciony we włosy czy przywiązany do torebki. Apaszka wiązana na szyi ożywi prostą stylizację, szczególnie jeśli sięgniemy po taką w pastelowych odcieniach. Do biznesowych stylizacji warto dobierać bardziej klasyczne wzory jak grochy lub paski, które idealnie będą  komponowały się z jednobarwnym damskim garniturem. Apaszki wplecione we włosy, lub w postaci opaski robią furorę już od kilku sezonów. Chusta wiązana w stylu pin-up ożywi letni look, natomiast zapleciona w warkocz, albo przewiązana wokół koka będzie stanowić oryginalny element stylizacji. Apaszka sprawdzi się też idealnie jako pasek do spodni lub dodatek do torebki. Dłuższe apaszki można przewiązać w pasie, krótsze wykorzystać przy szlufce lub pasku od torebki.

Jedwabne chusty to produkty ponadczasowe, praktyczne i uniwersalne. Ten ekskluzywny dodatek pozwoli na podkreślenie oryginalnego stylu każdej stylizacji. W kolekcji apaszek Allora dominują intensywne kolory i wyszukane wzory – od kwiatowych, po geometryczne, które z łatwością można dopasować do swoich preferencji.

Allora oferuje szeroki wybór różnorodnych produktów, które będą nie tylko praktycznym ale przede wszystkim modnym dodatkiem. Wysokiej jakości szale i apaszki to produkty, które każdy powinien posiadać w swojej garderobie.

Allora to platforma sprzedażowa, która powstała 9 lat temu, a inspiracją do jej stworzenia były podróże po różnych zakątkach świata, z których właściciele przywieźli m. in. jedwabne szale i apaszki. Asortyment obejmuje produkty dla kobiet i mężczyzn takie jak apaszki, szale, rękawiczki, nakrycia głowy, torebki, a także akcesoria oraz biżuterię.

Wszystkie produkty dostępne są w sklepie internetowym allora.sklep.pl.

apaszka | jedwabna apaszka | wiosna

Czytaj także