Wejdź do klubu WIELKICH

Uczestniczki i goście specjalni Wieczoru rozmawiali o tym, czego potrzebuje Kobieta Biznesu, by realizować swoje pasje oraz marzenia. O tym jak przejść do Klubu WIELKICH Kobiet i zbudować potężnie oddziałującą osobistą Markę z Klasą?

LBC-166

„Weź jedną lub więcej praktyk dla każdego z tych poziomów – ciała, umysłu, ducha – i ćwicz je wszystkie najlepiej jak możesz, indywidualnie i grupowo. Nie tylko na co dzień zaczniesz czuć się lepiej, ale radykalnie zwiększysz swoje szanse wejścia w twój najlepszy Stan, który jest twoją najgłębszą tożsamością i najgłębszym impulsem” Ken Wilber.

24 listopada, Park Hotel Diament w Katowicach z pewnością stał się najbardziej aktywnym miejscem spotkań śląskich kobiet biznesu dzięki wydarzeniu: „Ciało, Umysł, Duch czyli trzy poziomy rozwoju CUDownej Kobiety Biznesu”. Wydarzenie zorganizowały Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą. To wydarzenie z cyklu prestiżowych wieczorów z udziałem wyselekcjonowanej grupy Kobiet Biznesu organizowanych w Warszawie, Trójmieście i w Katowicach.

LBC-127

W trakcie spotkania odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia Programu Bądź widzialną Marką Akademii Marki z Klasą, które otrzymały Mirosława Plaza – właścicielka Biura Rachunkowego ORDO oraz Sonia Barczyk-Gołda, właścicielka firmy Daress.


Wśród znakomitych prelegentów znaleźli się:
LBC-55drGRAŻYNA PAJĄK –
dietetyk, biolog, endoekolog, wykładowca Bielskiej Wyższej Szkoły im. J.Tyszkiewicza. Autorka wielu publikacji naukowych i artykułów prasowych, znana jako wykładowca, ekspert z radia i programów w TVP 1, TV Polonia, TVP INFO. Od ponad dwudziestu lat propaguje zdrowie, prowadzi autorskie warsztaty oczyszczająco-odchudzające połączone z kursem właściwego odżywiania i zdrowego stylu życia.

LBC-44PAWEŁ KAMIŃSKI – twórca i założyciel Akademii Jogi, nauczyciel, coach. Ponad trzydziestoletnia droga zawodowa i osobista doprowadziła do tego, co robi obecnie. Ma za sobą wiele różnorodnych doświadczeń w pracy zawodowej, z czego większość dotyczyła roli menedżera i organizacji zespołów ludzkich. Coaching i nauczanie jogi traktuje jako przekaz inicjujący w ludziach chęć własnego rozwoju i dążenia do osiągnięcia zakładanych celów. Od ośmiu lat jest nauczycielem jogi w Akademii Jogi i Terapii Ruchem.

Inspirujące wystąpienie zaprezentowała EWA CZERTAK, pierwsza w Polsce ekspert Personal Branding, która stworzyła Akademię Marki z Klasą, by rozwijać silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski, Prezes Akademii, współtwórca Lady Business Club prelegentka konferencji dla kobiet, twórca projektu Marka z Klasą,

Spotkania organizowane przez Lady Business Club i Akademię Marki z Klasą dedykowane są kobietom, które szukają towarzystwa przedsiębiorczych, wyjątkowych kobiet z Klasą ze świata biznesu, chcących dzielić się swoim doświadczeniem, pragnących zwiększyć swoje wpływy. Prelegenci to ogromna dawka energii oraz specjalistyczna wiedza z zakresu promocji firmy, budowania marki, profesjonalnego wizerunku oraz budowania własnej przewagi na rynku.

Spotkania z Lady Business Club i Akademia Marki z Klsaą to budowanie szczerych relacji, zawarcie nowych kontaktów, jak również decyzja o dołączeniu do grona kobiet głośno mówiących o swoim sukcesie.

W sytuacji mniejszego dostępu kobiet do nieformalnych sieci kontaktów, w ramach których wymieniana jest większość istotnych informacji, należy stworzyć elitarny system wspierania i promowania siebie oraz własnych firm. – Lady Business Club, pierwszy ogólnopolski klub powstał trzy lata temu i działa zgodnie z misją wpsierania pozycji Kobiet biznesu poprzez budowanie ich pewności siebie, doskonalenie kompetencji rozwoju zawodowego i osobistego oraz budowanie rozpoznawalności ich osobistej marki w świecie realnym oraz w internecie –  mówi Emilia Bartosiewicz, prezes Lady Business Club


Partner Główny spotkania: ARMADA FLEET MANAGEMENT S.A www.armada-fm.pl

Następnego dnia po Wieczorze odbył się warsztat z ekespertami Akademii Marki z Klasą “ROZMOWY O MARCE”.

Dlaczego warto poznać ekspertów Akademii?
Pracują z kobietami Biznesu na terenie całej Polski. Wiedzą jak zbudować Markę z Klasą, by stać się cenioną, wiarygodną i pożądaną osobą dla swoich odbiorców. Same odniosły sukces osobisty i finansowy dając dowód na skuteczność proponowanych rozwiązań.

Dlaczego Zbigniew Grycan, dr. Irena Eris, Magda Gessler, Ewa Chodakowska odnoszą sukces? Nazwisko pozwala odnieść sukces!


Akademia Marki z Klasą to jedyna na rynku bardzo kompleksowa propozycja dla tych, którzy chcą sprawnie, skutecznie i w jednym miejscu zbudować osobistą markę. Na warsztacie pokazowym opowiadamy jak realizować własne cele i marzenia, by stały się źródłem wzrastających przychodów.