Jak odzyskać kobiecą energię – majowe warsztaty z Natalią Jefimową

Kwestia KOBIECOŚCI jest jednym z najbardziej popularnych tematów. Można nawet powiedzieć, że jest „modnym” tematem. Wszyscy dążymy do nieznanego ideału „kobiecości”. Mamy nadzieję, że jeśli go osiągniemy, nasze życie zmieni się na zawsze. - mówi Natalia Jefimowa

natalia jefimowa

Czy KOBIECOŚĆ – to ubrania?

Aby zrozumieć ten temat, proponuję przejść do atrybutów kobiecości, które kardynalnie odróżniają nas od mężczyzn: spódnice, sukienki, buty na wysokich obcasach, bransoletki, kolczyki, jaskrawy lakier na paznokciach, koronkowa bielizna, gorsety, podwiązki, pończochy i tak dalej. Czy to wystarczy?

Czy KOBIECOŚĆ – to image?

Jakie jeszcze inne zewnętrzne cechy odróżniają nas kobiety od mężczyzn: wąska talia, długie włosy, makijaż, dekolt. Czy to wystarczy?

KOBIECOŚĆ – to energia

Prawdziwa kobiecość to przede wszystkim ENERGIA wewnętrzna. Kiedy kobieta promieniuje niewidocznymi dla oczu wibracjami/fluidami, wydaje się wtedy, że promieniuje ona światłem. Z taką kobietą chcemy być blisko, być w jej oszałamiającym polu, cieszyć się jej energią.

KOBIECOŚĆ – to stan!

Prawdziwa kobiecość to stan. Stan obecności w kobiecej energii. Kiedy błyszczą oczy, gdy kobieta ma kontakt ze sobą, kiedy słucha swoich pragnień i stawia je na pierwszym miejscu. Kiedy kobieta potrafi żyć w tym co jest i nie spodziewa się, że pojawi się mężczyzna – ratownik i zmieni jej życie.

Warto przyjrzeć się bliżej naszej kobiecej energii w trakcie majowych warsztatów z Natalią Jefimową, która swoje autorskie programy opiera na najlepszych osiągnięciach psychologii współczesnej połączonej ze starożytną wiedzą Vedyjską, filozofiami Dalekiego wschodu oraz praktykami energetycznymi zapożyczone od szamanek z Syberii.

Jest założycielką „Akademii Kobiecości” oraz autorką i prowadzącą warsztatów rozwojowych dla kobiet, które odbywają się w Polsce, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Szczególną popularnością się cieszą warsztaty z cyklu „SZKOŁA BOGIŃ”, dzięki którym setki kobiet poprawiły jakość swojego życia, stworzyły udane związki.

7.05 – MAPA MARZEŃ (2,5h) czyli zaplanuj swoją wymarzoną przyszłość według wysoce skutecznej metody. Bilety  >>>ZAPISZ SIĘ<<< 

12.05 – Jestem Diamentem – czyli sztuka miłości Siebie – dostaniesz konkretne wskazówki i narzędzia jak pokochać i zaakceptować siebie, dzięki czemu na zawsze zmienisz jakość swojego życia (2,5h) Bilety >>>ZAPISZ SIĘ<<<

19.05 – Jak przeżyć kryzys w związku – 7 poziomów miłości (2,5 h) – poznasz dlaczego przechodzisz kryzysy w związku, jaki etap w relacjach za to odpowiada oraz jak ich przetrwać aby wspólnie dojść do etapu, kiedy między Tobą a Twoim mężczyzną rozkwitnie prawdziwa miłość do końca życia. Bilety >>>ZAPISZ SIĘ<<<

Warsztaty bazują się na najlepszych osiągnięciach psychologii współczesnej. Składają się z

  • części teoretycznej  – poznasz wysoce skuteczna wiedzę
  • medytacji wizualizacyjnej
  • skutecznych praktyk i ćwiczeń

Więcej informacji >>>TUTAJ<<<