Znudzeni konwencjonalnymi rozwiązaniami, szukamy sposobów, które pozwolą nam zorganizować imprezę w odmienionym otoczeniu, przy jednoczesnym zachowaniu racjonalnych kosztów i możliwości organizacyjnych. Czy rzeczywiście musi to być tak trudne do osiągnięcia? Okazuje się, że jednak nie.

Nie musisz wynajmować restauracji czy sali konferencyjnej, aby zorganizować wymarzone przyjęcie czy też profesjonalne spotkanie służbowe. W zależności od charakteru wydarzenia wystarczy do tego Twój dom lub biuro, a jeżeli posiada ono ogród bądź taras, tym więcej masz możliwości.

Specjalnie na sezon wiosenno – letni firma Rent Design przygotowała propozycję mebli i akcesoriów dekoracyjnych, które doskonale sprawdzą się nie tylko we wnętrzach, ale przede wszystkim na zewnątrz.

Eleganckie parasole UMBRA, donice CERES z możliwością podświetlenia na kilka kolorów oraz sofy modułowe TUMMUZ to klasyczny zestaw, który sprawdzi się na każdą okazję.

rentdesign2Podświetlane kanapy MILDA, pufy HEBE i kolorowe kule BALL, które można nie tylko postawić, ale również podwiesić w dowolnych miejscach. Najlepiej prezentują się wieczorową porą.

Ratanowe meble RATTANG z kolorowymi poduchami ożywią każdą, nawet najbardziej smutną przestrzeń.

Eleganckie przyjęcie na tarasie? Czemu nie! Z białymi altankami TEN, stołami i transparentnymi krzesłami na pewno się uda!

Na bardziej spektakularnych wydarzeniach, zorganizowanych na dużych działkach, warto wygodne meble ukryć pod oryginalnymi namiotami w fikuśnych kształtach. Na zdjęciu TENPAN oraz TENPAN XL.

rentdesign6Dmuchane sofy ERCHESTER są tak lekkie i wygodne w użyciu, że umożliwiają przestawianie ich w inne miejsca nawet w trakcie eventu. Bar PALBAR wykonany z palet możesz podświetlić na jeden z kilkunastu kolorów, dzięki czemu stanie się jednym z najważniejszych punktów Twojej imprezy.

Taras wieczorową porą wystarczy podświetlić donicami EL HIGH, które zapewnią intymny i niepowtarzalny klimat. Dla tych z gości, którzy poszukują chwili odpoczynku, można przygotować kącik z designerskimi i ekstremalnie wygodnymi leżakami ESSO.

Firma zapewnia transport, montaż i demontaż mebli na terenie całej Polski.

Autor: Rent Design www.rentdesign.pl

Imprezy | Meble ogrodowe | Ogród | Taras

Czytaj także