Hotel Willa Lubicz – Niepowtarzalne chwile z historią w tle

Hotel Willa Lubicz*** w to obietnica przeżycia niepowtarzalnych chwil i poczucia unikalnej atmosfery domowego zacisza w w klimatycznej, gdyńskiej willi. Właściciele hotelu obiecują możliwość przeniesienia się w czasie do pełnych nadziei i energii lat 30-tych oraz do świata morskich podróży.

hotel  gdynia willa lubicz

Położona nad morzem, zbudowana w 1936 roku przez Władysława Zaleskiego (kpt. Żeglugi wielkiej) kamienica nawiązywała swoim charakterem do budownictwa dwudziestolecia międzywojennego. Bliskość morza i atrakcji, jakie oferuje Gdynia dzisiaj, a także lekki nastrój lat trzydziestych, którego nie mają inne hotele w Trójmieście, to tylko niektóre zalety Willi Lubicz.

hotel willa lubicz

To stylowe miejsce na mapie Polski oferuje swoim gościom elegancko zaaranżowane i funkcjonalnie wyposażone pokoje oraz luksusowy Apartament Kapitański, kuszący dodatkowymi udogodnieniami i przestronnym tarasem z widokiem na morze i na Orłowo. Właściciele troszczą się o gości przybywających przez cały rok, nie tylko w czasie sezonu wakacyjnego. Dlatego także wielbiciele sylwestrowego wypoczynku nad morzem odnajdą dla siebie specjalnie przygotowane oferty. Znajdzie się także coś, dla zwolenników romantycznego wypoczynku tylko we dwoje.

Ale hotel to nie tylko noclegi, a Gdynia to nie tylko morze. To również wyśmienita kuchnia, jaką Hotel Willa Lubicz raczy Gości w swojej restauracji – my polecamy wszystkim zwłaszcza wypiekane na miejscu ciasta, każdorazowo inne (na przykład to ze szpinaku) ale zawsze wyśmienite – domowy, niepowtarzalny smak, porównywalny jedynie do babcinych wypieków, których aż chce się spakować w serwetkę „na później”.

Kuchnia Willi Lubicz to także doskonała selekcja szlachetnych trunków w hotelowej Winotece. Trójmiasto dostarcza wielu wrażeń – po aktywnym dniu dobrze zrelaksować się w hotelowej saunie lub jacuzzi.

Gdynia to również dynamiczne miasto biznesu, dlatego Hotel Willa Lubicz to miejsce otwarte na organizację wydarzeń stricte biznesowych, oferuje salę przeznaczoną do spotkań biznesowych, szkoleń i kameralnych konferencji – obsługa hotelu zawsze dyspozycyjna i elastyczna, dostosowuje pomieszczenia do każdych wymagań.
hotel willa lubicz gdynia

Atrakcyjnie stylizowane wnętrze wyposażone w telewizor Smart, ekran do projektora multimedialnego, flipchart oraz WiFi, zapewni spokój i wygodę nawet najbardziej wymagającym gościom. Na życzenie kuchnia przygotowuje trzy warianty bufetu kawowego ze świeżymi owocami i ciastem własnego wypieku, jak również kilka wariantów lunchu, które uatrakcyjnią organizowane szkolenia czy konferencje.

http://www.willalubicz.pl