Hotel Szafir jest położony w samym centrum Jastrzębiej Góry zaledwie 100 m od plaży.

Swoimi kolorami nawiązuje do nadmorskiego klimatu. Kolor biały, niczym czysty piasek na polskim wybrzeżu, oraz błękit morza bałtyckiego to doskonałe połączenie.

Hotel Szafir oferuje swoim Gościom 45 komfortowo urządzonych pokoi, dwie sale konferencyjne, place zabaw dla dzieci. W obiekcie mieści się również Restauracja Lazurowa oferującą bogate menu najlepszych smaków kuchni polskiej i światowej oraz kawiarnia z drink-barem.

Dodatkowymi atutami hotelu jest wielostanowiskowy podziemny parking oraz ogród zlokalizowany na dachu obiektu, z którego rozciąga się wspaniały widok na całą panoramę Jastrzębiej Góry i okolic.

Od września na terenie hotelu zostanie otwarte Elite Studio Spa oferujące szeroką ofertę zabiegów, natomiast od października będzie można korzystać z basenu, saun oraz kręgielni. W obiekcie znajduje się również palcówka banku, salon fryzjerski, cukiernia i butik.

HOTEL SZAFIR to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o wszystkich szukających odpoczynku i relaksu nad morzem.

Misją i filozofią, której firma stara się być wierna od samego początku jest zadowolenie Gości, sprawienie by czuli się tu wyjątkowo. Jednak nowoczesne i komfortowe wnętrza to nie wszystko. W codziennej pracy pracownicy Hotelu Szafir dbają o zapewnienie swoim Gościom obsługi na najwyższym poziomie. Osobowość Hotelu Szafir tworzą przede wszystkim ludzie, którzy czerpią radość i satysfakcję ze swojej pracy. Jak sami podkreślają „Dla nas najważniejszy jest Gość, relacja z nim oraz wysoka jakość świadczonych przez nas usług”.

W przyszłości pragniemy zostać ważnym punktem na mapie Jastrzębiej Góry w dostarczaniu usług hotelarskich, chcemy żeby Goście Hotelu Szafir długo wspominali pobyt u nas i chcieli szybko ponownie do nas wrócić.

Jak mówi właścicielka Hotelu Szafir – Anna Pestilenz – „Chcemy żeby nasz hotel miał duszę, wdzięk i tożsamość, pragniemy wspólnie z naszymi Gośćmi tworzyć to miejsce”.

www.szafirhotel.pl

Hotele | Jastrzębia Góra | Pomorskie

Czytaj także